Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen pakt punt na snelle achterstand tegen Fortuna Sittard

FC Emmen pakt punt na snelle achterstand tegen Fortuna Sittard

EMMEN (ANP) - Het duel in de onderste regionen van de eredivisie tussen FC Emmen en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd: 2-2. Daardoor wachten beide clubs dit seizoen nog altijd op de eerste zege.

FC Emmen keek bij de rust tegen een achterstand van 0-2 aan. Dat had de thuisclub aan zichzelf te wijten. De verdediging rammelde aan alle kanten en daar profiteerde het scherpe Fortuna Sittard goed van.

Eerst strafte Sebastian Polter geklungel bij Caner Cavlan en Nick Bakker af, met dank aan een goede voorzet van Lisandro Semedo. Amper vijf minuten later ging het in de opbouw bij FC Emmen fout. Semedo pikte de bal op en schoot de bal over de mistastende keeper Dennis Telgenkamp in het doel: 0-2.

Gevaarlijk

FC Emmen was in aanvallend opzicht voor de rust een paar keer gevaarlijk. Doelman Alexei Koselev hield eerst Simon Tibbling en daarna Anco Jansen van scoren af.

Na de rust maakte FC Emmen, met aanwinst Ricardo van Rhijn voor Bakker, een betere indruk. Binnen een kwartier had de thuisploeg de schade gerepareerd via doelpunten van Nikolai Laursen (uit de rebound) en Michael de Leeuw (uitgespeelde aanval). Invaller Emil Hansson maakte daarna nog wel 2-3, maar dat deed hij vanuit een buitenspelpositie.

Meer uit Voetbal

Champions League-finale 2028 lijkt opnieuw naar München te gaan

NYON (ANP/DPA) - De Champions League-finale lijkt in 2028 opnieuw te worden gespeeld in de Allianz Arena van Bayern München. Geen enkel ander stadion heeft zich voor de deadline van eerder deze maand gemeld als geschikte kandidaat, meldt de Europese voetbalbond UEFA. De Champions League-finale van dit jaar tussen Paris Saint-Germain en Internazionale (5-0) was ook al in München.

37 minuten geleden
149 Turkse scheidsrechters maandenlang geschorst om gokken

ISTANBUL (ANP/AFP) - De Turkse voetbalbond heeft 149 scheidsrechters geschorst die worden verdacht van illegaal gokken. Ze moeten acht tot twaalf maanden toekijken, heeft de tuchtcommissie van de bond TFF besloten. Naar drie anderen loopt nog een onderzoek.

1 uur geleden
Van Persie wil niet zeggen of captain Steijn terugkeert in basis

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil niet zeggen of zijn aanvoerder Sem Steijn tegen FC Volendam terugkeert in de basis. "Hij zit in de selectie", zei een glimlachende Van Persie bij de persconferentie in De Kuip in aanloop naar de wedstrijd van zaterdag tussen Feyenoord en FC Volendam.

1 uur geleden
AZ mist aanvoerder Clasie ook tegen Sparta

ALKMAAR (ANP) - AZ moet het ook in het uitduel met Sparta Rotterdam zondag nog doen zonder aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder kan na zijn voetblessure weer bijna met de groep meetrainen, maar is nog niet wedstrijdfit. Dat zegt trainer Maarten Martens op de website van de Alkmaarders.

1 uur geleden
FC Barcelona keert terug in Camp Nou tijdens open training

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona ontvangt volgende week vrijdag tijdens een open training voor het eerst weer fans in het verbouwde stadion Camp Nou. Er worden zo'n 23.000 mensen verwacht tijdens de "operationele test" voor de uiteindelijke echte heropening. De bouwwerkzaamheden begonnen ruim twee jaar geleden en liepen veel vertraging op.

3 uur geleden
Gravenberch dicht bij rentree bij Liverpool na enkelblessure

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Ryan Gravenberch is dicht bij zijn rentree bij het kwakkelende Liverpool. De international van het Nederlands elftal miste de afgelopen drie wedstrijden, maar heeft weer meegetraind en lijkt zaterdag te kunnen spelen tegen Aston Villa. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag tijdens zijn voorbeschouwende persconferentie.

4 uur geleden
Sparta door in bekertoernooi na 5-2-zege op FC Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in een aantrekkelijk duel FC Groningen uitgeschakeld in het toernooi om de KNVB-beker. De ploeg van trainer Maurice Steijn won met 5-2 op Het Kasteel.

17 uur geleden