FC Emmen pakt punt na snelle achterstand tegen Fortuna Sittard
EMMEN (ANP) - Het duel in de onderste regionen van de eredivisie tussen FC Emmen en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd: 2-2. Daardoor wachten beide clubs dit seizoen nog altijd op de eerste zege.
FC Emmen keek bij de rust tegen een achterstand van 0-2 aan. Dat had de thuisclub aan zichzelf te wijten. De verdediging rammelde aan alle kanten en daar profiteerde het scherpe Fortuna Sittard goed van.
Eerst strafte Sebastian Polter geklungel bij Caner Cavlan en Nick Bakker af, met dank aan een goede voorzet van Lisandro Semedo. Amper vijf minuten later ging het in de opbouw bij FC Emmen fout. Semedo pikte de bal op en schoot de bal over de mistastende keeper Dennis Telgenkamp in het doel: 0-2.
Gevaarlijk
FC Emmen was in aanvallend opzicht voor de rust een paar keer gevaarlijk. Doelman Alexei Koselev hield eerst Simon Tibbling en daarna Anco Jansen van scoren af.
Na de rust maakte FC Emmen, met aanwinst Ricardo van Rhijn voor Bakker, een betere indruk. Binnen een kwartier had de thuisploeg de schade gerepareerd via doelpunten van Nikolai Laursen (uit de rebound) en Michael de Leeuw (uitgespeelde aanval). Invaller Emil Hansson maakte daarna nog wel 2-3, maar dat deed hij vanuit een buitenspelpositie.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
1 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
18 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
18 uur geleden