Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen neemt jonge middenvelder over van PSG

FC Emmen neemt jonge middenvelder over van PSG

EMMEN (ANP) - FC Emmen heeft Lucas Bernadou overgenomen van Paris Saint-Germain. De 19-jarige Franse middenvelder tekent een contract voor twee seizoenen aan De Oude Meerdijk, met een optie op een derde seizoen.

Bernadou doorliep de jeugdopleiding van Paris Saint-Germain. Hij speelde voor de teams Onder 17, Onder 19 en de B-ploeg. In 2019 speelde hij onder meer zes duels in de UEFA Youth League.

"Ik kijk ernaar uit om volgende week met de spelersgroep aan de voorbereiding te beginnen", vertelt de Fransman. "Het is voor mij een mooie kans om mezelf te laten zien op het hoogste niveau, bij een warme club. Ik heb gehoord dat de sfeer hier geweldig is, ik kan niet wachten om hier wedstrijden te spelen."

Meer uit Voetbal

Geen Feyenoord-supporters bij NEC bij uitblijven aanhoudingen

NIJMEGEN (ANP) - Als er geen verdachten worden aangehouden voor het vuurwerkincident bij SC Cambuur, dan zijn Feyenoord-supporters niet welkom in Nijmegen wanneer de Rotterdamse club tegen NEC speelt. Dat heeft de burgemeester van Nijmegen, Hubert Bruls, gezegd bij WNL-talkshow Goedenavond Nederland.

3 uur geleden
Arsenal-verdediger Timber gekozen in Elftal van het Jaar

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber is gekozen in het Elftal van het Jaar van de Engelse spelersvakbond (PFA). De Oranje-international werd afgelopen seizoen met de Londense club landskampioen van Engeland. Bruno ‌Fernandes van Manchester United werd door de voetballers gekozen als Speler van het Jaar.

5 uur geleden
NEC kansloos in play-offs Champions League na snelle rode kaart

BODØ (ANP) - NEC is er niet in geslaagd om bij Bodø/Glimt voor een stunt te zorgen in de play-offs voor de Champions League. De formatie van trainer Dick Schreuder ging in de returnwedstrijd in Noorwegen met tien man onderuit: 3-0. De Nijmegenaren verloren vorige week het thuisduel al met 3-1. NEC gaat nu verder in het hoofdtoernooi van de Europa League.

5 uur geleden
PSV verkoopt aanvaller Driouech na twee jaar aan Celta de Vigo

EINDHOVEN (ANP) - Couhaib Driouech vertrekt bij PSV. De 24-jarige aanvaller maakt de overstap naar Celta de Vigo en ondertekent bij de Spaanse club een contract voor vier jaar.

7 uur geleden
Xavi beseft dat hij een buitenlandse bondscoach bij Oranje is

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández (46) realiseert zich goed dat hij "een buitenlander" is bij het Nederlands elftal. "Ik kom hier niet vandaan. Ik ben hier om iedereen te helpen. En om van iedereen een grote familie te maken", zei Xavi bij zijn presentatie in Zeist. Hij is tot 2030 aan Oranje verbonden.

9 uur geleden
Xavi vindt Frenkie 'fundamenteel' voor zijn voetbalfilosofie

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández noemt Frenkie de Jong "een fundamentele speler" voor zijn voetbalfilosofie. "Het is belangrijk dat Frenkie eerst goed herstelt. Dat hij weer fit wordt. En dat hij weer gemotiveerd is om te spelen", zei de nieuwe bondscoach van Oranje bij zijn presentatie in Zeist.

10 uur geleden
Xavi wil bij Oranje met maximaal vier verdedigers spelen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández is in principe niet van plan om bij het Nederlands elftal met vijf verdedigers te gaan spelen. Zijn voorgangers Louis van Gaal en Ronald Koeman, in een later stadium van zijn bondscoachschap, deden dat wel. Ze vonden Oranje anders defensief te kwetsbaar.

10 uur geleden