FC Emmen neemt jonge middenvelder over van PSG
EMMEN (ANP) - FC Emmen heeft Lucas Bernadou overgenomen van Paris Saint-Germain. De 19-jarige Franse middenvelder tekent een contract voor twee seizoenen aan De Oude Meerdijk, met een optie op een derde seizoen.
Bernadou doorliep de jeugdopleiding van Paris Saint-Germain. Hij speelde voor de teams Onder 17, Onder 19 en de B-ploeg. In 2019 speelde hij onder meer zes duels in de UEFA Youth League.
"Ik kijk ernaar uit om volgende week met de spelersgroep aan de voorbereiding te beginnen", vertelt de Fransman. "Het is voor mij een mooie kans om mezelf te laten zien op het hoogste niveau, bij een warme club. Ik heb gehoord dat de sfeer hier geweldig is, ik kan niet wachten om hier wedstrijden te spelen."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
46 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
46 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een overtuigende zege geboekt. De Londenaren zetten voor eigen publiek Bournemouth met 5-1 aan de kant.
1 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse voetbalcompetitie. De regerend kampioen moest zich in de uitwedstrijd tegen Augsburg FC met een gelijkspel tevredenstellen: 2-2. Eerder speelde Bayern München doelpuntloos gelijk bij Schalke 04.
1 uur geledenAUGSBURG (ANP/DPA) - Robin Fellhauer heeft zaterdag het snelste doelpunt ooit in de Bundesliga gemaakt. De aanvaller van Augsburg FC deed dat in de thuiswedstrijd tegen Bayern München, waarin hij na acht seconden scoorde.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal heeft de eerste Premier League-wedstrijd na de interlandbreak van drie weken met 2-1 gewonnen van Leeds United. Het elftal van trainer Mikel Arteta boog een achterstand in de tweede helft om dankzij treffers van Riccardo Calafiori en Bruno Guimarães.
3 uur geleden