FC Emmen neemt afscheid van Slagveer en verwelkomt Serviër
EMMEN (ANP) - FC Emmen heeft dinsdag enkele zaken op spelersgebied afgerond. Aanvaller Luciano Slagveer vertrekt naar een club in Hongarije. De 26-jarige spits heeft een contract tot de zomer van 2022 getekend bij Puskás Akadémia FC. Luka Adzic maakt op zijn beurt het seizoen af bij de Drentse eredivisieclub. De 21-jarige Servische buitenspeler wordt voor een half jaar gehuurd van Anderlecht.
Slagveer kwam in 2004 als jeugdspeler bij FC Emmen terecht. In 2008 vertrok hij naar sc Heerenveen, waar hij tot 2017 speelde. Daarna was Slagveer actief voor KSC Lokeren en FC Twente. Na de promotie van FC Emmen in 2018 keerde hij op huurbasis terug bij de Drentse club. Sinds vorig jaar zomer stond Slagveer weer bij FC Emmen onder contract. Hij kwam dit seizoen in negen eredivisieduels voor FC Emmen in actie. Daarin kwam hij twee keer tot scoren.
Nieuwkomer Adzic speelde tussen 2016 en 2018 in zijn vaderland 39 duels voor Rode Ster Belgrado. Anderhalf jaar geleden verhuisde hij naar Anderlecht. Adzic is volgens FC Emmen de komende weken nog niet speelgerechtigd.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
9 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
13 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
16 uur geleden