FC Emmen neemt afscheid van Slagveer en verwelkomt Serviër
EMMEN (ANP) - FC Emmen heeft dinsdag enkele zaken op spelersgebied afgerond. Aanvaller Luciano Slagveer vertrekt naar een club in Hongarije. De 26-jarige spits heeft een contract tot de zomer van 2022 getekend bij Puskás Akadémia FC. Luka Adzic maakt op zijn beurt het seizoen af bij de Drentse eredivisieclub. De 21-jarige Servische buitenspeler wordt voor een half jaar gehuurd van Anderlecht.
Slagveer kwam in 2004 als jeugdspeler bij FC Emmen terecht. In 2008 vertrok hij naar sc Heerenveen, waar hij tot 2017 speelde. Daarna was Slagveer actief voor KSC Lokeren en FC Twente. Na de promotie van FC Emmen in 2018 keerde hij op huurbasis terug bij de Drentse club. Sinds vorig jaar zomer stond Slagveer weer bij FC Emmen onder contract. Hij kwam dit seizoen in negen eredivisieduels voor FC Emmen in actie. Daarin kwam hij twee keer tot scoren.
Nieuwkomer Adzic speelde tussen 2016 en 2018 in zijn vaderland 39 duels voor Rode Ster Belgrado. Anderhalf jaar geleden verhuisde hij naar Anderlecht. Adzic is volgens FC Emmen de komende weken nog niet speelgerechtigd.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
7 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
9 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
1 dag geleden