Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen is in eigen huis Heracles de baas

FC Emmen is in eigen huis Heracles de baas

EMMEN (ANP) - FC Emmen heeft in eigen huis de zesde overwinning van het seizoen geboekt. De club uit Drenthe versloeg Heracles Almelo met 1-0 door een treffer in de eerste helft van Marko Kolar en is met 21 punten naar de twaalfde plaats van de eredivisie geklommen.

Heracles blijft door de nederlaag op de negende plaats staan. De ploeg uit Almelo van trainer Frank Wormuth heeft vijf punten meer dan FC Emmen.

FC Emmen haalde voor de winterstop 17 van de 18 punten in eigen huis en was ook in de eerste helft tegen Heracles de betere. Luciano Slagveer had enkele kopkansen en Michael de Leeuw was dicht bij het openingsdoelpunt. Doelman Janis Blaswych bracht steeds redding.

Buitenspel

Heracles dacht op 1-0 te komen via Mauro Júnior. De voorzet van Lennart Czyborra werd door Joey Konings echter met de hand geraakt, waardoor het doelpunt na ingrijpen van de VAR werd afgekeurd. Kort daarop zette Kolar de thuisploeg alsnog op voorsprong. Hij liep goed door op een steekpass van Lorenzo Burnet en rondde af.

Emmen hield in de tweede helft stand, maar verzuimde meer afstand te nemen. In de slotfase kreeg Heracles een grote kans op de gelijkmaker via Teun Bijleveld, de 1-1 van Cyriel Dessers in blessuretijd ging wegens buitenspel niet door.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino verzekert deelname Iran aan WK voetbal

ANTALYA (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino claimt dat Iran definitief meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Iran zal deelnemen. Daarvoor zijn we hier", zei de Zwitser in de rust van de oefenwedstrijd tussen het land en Costa Rica in Turkije, waarbij hij aanwezig is. "We zijn hier blij mee, want het is een heel, heel sterk team."

1 uur geleden
Fortuna Sittard legt Ihattaren seizoen langer vast

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Voetballers Curaçao verliezen oefenduel van Australië met 5-1

MELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).

4 uur geleden
Oud-voetbalinternational Kuijs (94) overleden

BREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.

6 uur geleden
Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

18 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

21 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

21 uur geleden