Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen houdt Vitesse op gelijkspel in Arnhem

FC Emmen houdt Vitesse op gelijkspel in Arnhem

ARNHEM (ANP) - Vitesse is thuis tegen FC Emmen niet verder gekomen dan een gelijkspel. Het duel in de Gelredome in Arnhem eindigde in 1-1. Vitesse blijft daardoor op de zesde plaats staan met 34 punten. FC Emmen heeft twaalf punten minder en staat twaalfde.

Bryan Linssen bracht Vitesse in de eerste helft op voorsprong, nadat hij al enkele goede kansen op de 1-0 had laten liggen. Emmen-verdediger Glenn Bijl schatte een lange pass van Navarone Foor verkeerd in, waardoor Linssen de openingstreffer kon binnenschieten.

FC Emmen zette in de tweede helft meer druk en kreeg enkele goede kansen op de gelijkmaker. In de 58e minuut kwam die er via Michael de Leeuw. De aanvaller scoorde uit de rebound, nadat Vitesse-doelman Remko Pasveer een schot van Marko Kolar had gekeerd.

Tweede punt

Voor Emmen was het pas het tweede punt dit seizoen in een uitwedstrijd. De ploeg van coach Dick Lukkien heeft 20 van de voorgaande 21 punten in eigen huis gepakt en speelde uit alleen gelijk bij RKC Waalwijk (1-1).

Linssen scoorde voor de twaalfde keer dit seizoen. Met Myron Boadu van AZ en Cyriel Dessers van Heracles Almelo voert hij daarmee de topscorerslijst aan.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

3 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

3 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

4 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

5 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

7 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

7 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

7 uur geleden