Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen houdt Vitesse op gelijkspel in Arnhem

FC Emmen houdt Vitesse op gelijkspel in Arnhem

ARNHEM (ANP) - Vitesse is thuis tegen FC Emmen niet verder gekomen dan een gelijkspel. Het duel in de Gelredome in Arnhem eindigde in 1-1. Vitesse blijft daardoor op de zesde plaats staan met 34 punten. FC Emmen heeft twaalf punten minder en staat twaalfde.

Bryan Linssen bracht Vitesse in de eerste helft op voorsprong, nadat hij al enkele goede kansen op de 1-0 had laten liggen. Emmen-verdediger Glenn Bijl schatte een lange pass van Navarone Foor verkeerd in, waardoor Linssen de openingstreffer kon binnenschieten.

FC Emmen zette in de tweede helft meer druk en kreeg enkele goede kansen op de gelijkmaker. In de 58e minuut kwam die er via Michael de Leeuw. De aanvaller scoorde uit de rebound, nadat Vitesse-doelman Remko Pasveer een schot van Marko Kolar had gekeerd.

Tweede punt

Voor Emmen was het pas het tweede punt dit seizoen in een uitwedstrijd. De ploeg van coach Dick Lukkien heeft 20 van de voorgaande 21 punten in eigen huis gepakt en speelde uit alleen gelijk bij RKC Waalwijk (1-1).

Linssen scoorde voor de twaalfde keer dit seizoen. Met Myron Boadu van AZ en Cyriel Dessers van Heracles Almelo voert hij daarmee de topscorerslijst aan.

Meer uit Voetbal

Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

12 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

12 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

13 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

17 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

18 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

18 uur geleden