Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen houdt met 10 man stand tegen Willem II

FC Emmen houdt met 10 man stand tegen Willem II

EMMEN (ANP) - FC Emmen heeft het eerste punt gepakt dit seizoen in de eredivisie. De ploeg van coach Dick Lukkien hield op eigen veld met tien man stand tegen Willem II: 1-1. Michael de Leeuw opende in de vijfde minuut de score, Mike Trésor maakte acht minuten later gelijk.

Voor Willem II, dat donderdag door Rangers FC hardhandig uit de derde voorronde van de Europa League werd gezet (0-4), was de remise in Emmen een kleine teleurstelling. De Tilburgse club had door een rode kaart voor verdediger Glenn Bijl vanaf de 58e minuut een numerieke meerderheid, maar kon daar niet van profiteren.

Beide ploegen gingen aan De Oude Meerdijk vol voor de winst. Die offensieve spelopvatting leverde een leuke wedstrijd op. Aanvoerder De Leeuw, hersteld van een blessure, kwam snel tot scoren. Hij schoot trefzeker in na een geblokkeerde doelpoging van ploeggenoot Marko Kolar. Trésor maakte kort daarna gelijk met dank aan Vangelis Pavlidis, die niet zelfzuchtig was en de bal op het juiste moment breed legde: 1-1.

Voorsprong

Met name Kolar verzuimde daarna voor de rust FC Emmen opnieuw op voorsprong te brengen. Een boogbal van de Kroaat belandde op de paal.

Na de pauze bleven beide ploegen jagen op een doelpunt. Na de rode kaart voor Bijl, die na interventie van de VAR het veld moest verlaten wegens een handsbal, kreeg Willem II een overwicht. Doelman Dennis Telgenkamp hield FC Emmen echter met een beetje geluk overeind.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

9 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

9 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

9 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

12 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

12 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

12 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

13 uur geleden