FC Emmen haalt met Te Wierik nog een verdediger binnen
EMMEN (ANP) - FC Emmen heeft zich versterkt met Mike te Wierik. De 30-jarige centrale verdediger komt over van FC Groningen, waar hij zijn contract een dag eerder liet ontbinden. Te Wierik is tot de zomer van 2025 aan FC Emmen verbonden.
Emmen voegde eerder deze transferperiode al linkervleugelverdediger Dennis Vos en linksbuiten Jeremy Antonisse, allebei van PSV, aan de selectie toe.
Te Wierik voetbalde in Nederland naast FC Groningen voor Heracles Almelo. Tussendoor kwam hij even voor Derby County uit.
Buitenkans
"Het binnenhalen van Mike was voor ons een buitenkans. Hij is een zeer betrouwbare speler met een schat aan ervaring. Hij weet precies wat er gevraagd wordt en kan daarin een belangrijke aanvulling zijn in onze selectie. Bovendien kan hij de ploeg op sleeptouw nemen", zegt Ronald Lubbers, voorzitter van FC Emmen.
Emmen neemt na negentien speelronden de zestiende plek in de Eredivisie in en heeft een voorsprong van 3 punten op SC Cambuur en FC Groningen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
25 minuten geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
28 minuten geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
32 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
18 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.
23 uur geledenLISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.
1 dag geleden