FC Emmen en ADO Den Haag schieten weinig op met gelijkspel
EMMEN (ANP) - FC Emmen wacht ook na twaalf wedstrijden nog op de eerste overwinning dit seizoen in de eredivisie. De hekkensluiter hield aan de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag, dat voorlaatste staat, wel 1 punt over. Het werd 1-1.
Emmen en ADO schieten allebei niet zoveel op met het gelijkspel. Fortuna Sittard behaalde vrijdag tegen Heracles Almelo (1-2) de tweede achtereenvolgende zege en heeft na twaalf duels 9 punten. ADO staat na zaterdag op 7 punten en Emmen heeft er nu 4.
Vicente Besuijen opende in de 6e minuut de score. Voor de 19-jarige middenvelder betekende het zijn eerste doelpunt in de eredivisie. Scheidsrechter Jeroen Manschot legde het duel kort daarna stil wegens dichte mist die mede veroorzaakt werd door het afsteken van vuurwerk. Buiten het stadion van de Drentse club hadden fans zich verzameld. Na een korte onderbreking kon het duel worden hervat.
Miguel Araujo kopte Emmen in de 72e minuut langszij.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.
1 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente ziet de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord met vertrouwen tegemoet. "We hebben de afgelopen wedstrijden steeds meer een FC Twente gezien dat speelt zoals we willen spelen. Dat willen we zondag bevestigen. Ons spel kan in bepaalde fases beter, maar de laatste duels geven ons vertrouwen. Feyenoord - FC Twente is een wedstrijd om naar uit te kijken", zegt hij op de website van FC Twente.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-spits Robert Lewandowski is hersteld van zijn hamstringblessure en keert terug in de selectie van de Spaanse kampioen. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick op een persconferentie, een dag voor de ontmoeting met Villarreal in de Spaanse competitie. Lewandowski (37) miste de laatste twee wedstrijden vanwege hamstringklachten.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.
4 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
19 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
19 uur geleden