FC Emmen en ADO Den Haag schieten weinig op met gelijkspel
EMMEN (ANP) - FC Emmen wacht ook na twaalf wedstrijden nog op de eerste overwinning dit seizoen in de eredivisie. De hekkensluiter hield aan de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag, dat voorlaatste staat, wel 1 punt over. Het werd 1-1.
Emmen en ADO schieten allebei niet zoveel op met het gelijkspel. Fortuna Sittard behaalde vrijdag tegen Heracles Almelo (1-2) de tweede achtereenvolgende zege en heeft na twaalf duels 9 punten. ADO staat na zaterdag op 7 punten en Emmen heeft er nu 4.
Vicente Besuijen opende in de 6e minuut de score. Voor de 19-jarige middenvelder betekende het zijn eerste doelpunt in de eredivisie. Scheidsrechter Jeroen Manschot legde het duel kort daarna stil wegens dichte mist die mede veroorzaakt werd door het afsteken van vuurwerk. Buiten het stadion van de Drentse club hadden fans zich verzameld. Na een korte onderbreking kon het duel worden hervat.
Miguel Araujo kopte Emmen in de 72e minuut langszij.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
3 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
18 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
18 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
18 uur geleden