Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen dicht bij akkoord met nieuwe hoofdtrainer Grim

FC Emmen dicht bij akkoord met nieuwe hoofdtrainer Grim

EMMEN (ANP) - Fred Grim wordt naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe hoofdtrainer van FC Emmen. De oud-doelman is dicht bij een akkoord met de leiding van de afgelopen weekeinde uit de Eredivisie gedegradeerde club. "Het ziet er in grote lijnen goed uit", laat Mike Willems, technisch manager van FC Emmen weten.

De 57-jarige Grim volgt bij Emmen Dick Lukkien op. Hij bereikte eerder al een akkoord met FC Groningen, dat eveneens uit de Eredivisie degradeerde.

Grim was voor het laatst trainer bij Willem II. Na een uitstekende start onder zijn leiding stonden de Tilburgers in september 2021 even op de tweede plaats in de Eredivisie. Daarna volgde een vrije val. Grim werd in maart 2022 ontslagen.

De oud-assistent van het Nederlands elftal was eerder onder meer trainer bij Almere City en RKC Waalwijk.

Meer uit Voetbal

AZ hervat Eredivisie met nipte zege op FC Volendam

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.

4 minuten geleden
Reijnders draagt bij aan zeer ruime bekerzege ManCity: 10-1

MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.

16 minuten geleden
PSV stelt voor het eerst spelhervattingen-specialist aan

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Kevin Balvers aangesteld als spelhervattingen-specialist. De 35-jarige Balvers was al werkzaam bij de koploper van de Eredivisie als manager voetbalvisie. De functie van spelhervattingen-specialist is nieuw bij de Eindhovense club.

1 uur geleden
Bekerhouder Crystal Palace onderuit bij zesdeklasser Macclesfield

MACCLESFIELD (ANP) - Bekerhouder Crystal Palace is verrassend uitgeschakeld in de derde ronde van de FA Cup. De ploeg uit Londen verloor met 2-1 van Macclesfield FC, dat uitkomt op het zesde niveau.

2 uur geleden
Real-coach Alonso voorzichtig met terugkerende Mbappé

JEDDAH (ANP) - Real Madrid-coach Xabi Alonso kan zondag bij de finale van de Spaanse Super Cup tegen Barcelona beschikken over Kylian Mbappé, die terugkeert van een knieblessure

3 uur geleden
Hernieuwde oproep NOC*NSF en KNVB tot invoering sportwet

ARNHEM/ZEIST (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF en voetbalbond KNVB doen een hernieuwde oproep tot invoering van een sportwet, waarin sport en financiering zijn verankerd. De oproep is gericht aan het nog te vormen nieuwe kabinet.

5 uur geleden
Bondscoach Marokko na 'historische' winst: we hebben nog niets

RABAT (ANP) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko noemde het bereiken van de halve finales van de Afrika Cup "historisch", maar hij waarschuwde meteen voor te veel euforie. "We hebben nog niets", sprak hij na de winst (2-0) op Kameroen in de kwartfinales.

9 uur geleden