FC Emmen bindt De Leeuw, maar verlengt geen aflopende contracten
EMMEN (ANP) - FC Emmen heeft negen spelers en twee trainers een ontslagbrief gestuurd. De eredivisionist uit Drenthe heeft besloten nog geen aflopende contracten te verlengen, nu de coronacrisis voor veel onzekerheid zorgt.
FC Emmen heeft alleen een uitzondering voor Michael de Leeuw gemaakt. Zijn verbintenis is wel tot volgend jaar zomer verlengd. Dat zou eigenlijk pas gebeuren als hij dit seizoen 25 keer in actie zou zijn gekomen, maar FC Emmen is zo tevreden over De Leeuw dat ze hem snel langer dan een jaar willen vastleggen.
Wouter Marinus, Jafar Arias, Henk Bos, Stefan van der Lei, Tom Hiariej, Michaël Heylen, Lorenzo Burnet, Robbert de Vos en Desevio Payne zijn door Emmen in de wachtkamer gezet. Ook trainers René Grummel en Casper Goedkoop ontvingen een formele ontslagbrief.
Voetbalclubs zijn via cao-bepalingen verplicht aflopende contracten van werknemers voor 1 april formeel op te zeggen, anders wordt de verbintenis automatisch verlengd. FC Emmen gaat de komende maanden bekijken welke spelers en trainers met aflopende contracten alsnog mogen blijven.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
21 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
14 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
15 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
15 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
16 uur geleden