Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen begint play-offs voor handhaving met wedstrijd tegen NAC

FC Emmen begint play-offs voor handhaving met wedstrijd tegen NAC

EMMEN (ANP) - FC Emmen hoopt zich vanaf donderdag via de play-offs te verzekeren van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Dick Lukkien, dat na een geslaagde inhaalrace ontsnapte aan directe degradatie, treft vanaf 21.00 uur in de halve finales NAC Breda. In het stadion van Emmen zijn 1200 fans welkom.

NAC bereikte de halve finales door in de eerste ronde met 4-1 te winnen van FC Volendam. In de reguliere competitie waren de Brabanders in de eerste divisie als vijfde geëindigd.

In de andere halve eindstrijd neemt NEC het vanaf 18.45 uur in Nijmegen op tegen Roda JC Kerkrade. Roda, de nummer 8 van de eerste divisie, zorgde in de vorige ronde voor een verrassing door De Graafschap uit te schakelen (2-3). NEC versloeg Almere City FC: 0-4.

Burgemeester Hubert Bruls van Nijmegen heeft een noodbevel uitgevaardigd. Op grond van het noodbevel mag er niemand op het voorterrein van het Goffertstadion zijn rondom de wedstrijd. Bruls roept supporters op om de wedstrijd thuis te bekijken. In het stadion is plek voor 1500 toeschouwers.

De finale van de play-offs is zondag om 18.00 uur. De winnaar daarvan speelt komend seizoen in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Bayern München legt trainer Kompany langer vast

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Bayern München heeft het contract met coach Vincent Kompany opengebroken en met twee jaar verlengd. De 39-jarige Belg ligt nu tot de zomer van 2029 vast bij de Zuid-Duitse voetbalclub, zo meldde de koploper van de Bundesliga dinsdag.

4 uur geleden
Dyche volgt Postecoglou op als coach van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft in Sean Dyche een nieuwe coach gevonden. De Engelse voetbalclub uit de Premier League meldt dat nadat zaterdag Ange Postecoglou was ontslagen. De 60-jarige Australiër was pas sinds 9 september werkzaam bij de nummer 18 van de Premier League.

7 uur geleden
Voetbalbond VS krijgt steun voor organisatie vrouwen-WK

NEW YORK (ANP/AFP) - Mexico, Costa Rica en Jamaica hebben zich aangesloten bij de Verenigde Staten om het WK voetbal voor vrouwen in 2031 te organiseren. Dat heeft Cindy Parlow Cone, de voorzitter van de Amerikaanse voetbalbond, verklaard. Eerder meldde FIFA-baas Gianni Infantino al dat de VS de enige kandidaat waren. In 2027 vindt het toernooi plaats in Brazilië.

8 uur geleden
Ajacied Mokio in Belgische selectie voor WK onder 17 in november

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Ajax-speler Jorthy Mokio is door de Belgische voetbalbond geselecteerd voor het WK onder 17, dat van 3 tot en met 27 november in Qatar plaatsvindt. Ook Martin Henrion (Ajax), Noah Fernandez (PSV) en Brent Jonkers (PSV) zitten in de groep van 21 spelers.

19 uur geleden
Voetbalster Groenen voelt 'een andere energie' bij Oranje

ZEIST (ANP) - Voetbalster Jackie Groenen voelt "een andere energie" met de komst van bondscoach Arjan Veurink en zijn staf. Dat zei de 128-voudig international tijdens een persconferentie in Zeist.

22 uur geleden
Bondscoach Veurink had 'goede gesprekken' met afzwaaiende Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft "goede gesprekken" gehad met recordinternational Sherida Spitse die gaat stoppen. Dat zei Veurink tijdens de persconferentie in Zeist, in aanloop naar de oefenwedstrijd tegen Polen van aanstaande vrijdag.

23 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt topper tussen Feyenoord en PSV

ZEIST (ANP) - Allard Lindhout heeft zondag de leiding bij de topper in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV. De 38-jarige scheidsrechter krijgt in De Kuip ondersteuning van grensrechters Rogier Honig en Johan Balder. Alex Bos is de vierde official en Dennis Higler de videoscheidsrechter.

1 dag geleden