Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Eindhoven moet zonder doelman Bertrams verder in play-offs

FC Eindhoven moet zonder doelman Bertrams verder in play-offs

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Nigel Bertrams komt niet meer in actie voor FC Eindhoven in de play-offs voor promotie naar de Eredivisie. Hij heeft zich dinsdag laten opereren aan een kaak. De keeper viel maandag geblesseerd uit tijdens het thuisduel met Almere City (1-0).

Bertrams kreeg een knie van Rajiv van La Parra in zijn gezicht. "Die gek loopt gewoon vol door op mijn kaak", zei hij na afloop bij ESPN. "Dit is gewoon een harde klap met de knie. Volgens mij liep Petr Cech ooit een schedelbasisfractuur op deze manier op, waardoor hij altijd met een helm heeft moeten keepen."

Jort Borgmans kwam als vervanger voor Bertrams in het veld. De return tussen beide ploegen staat voor vrijdag in Almere op het programma.

Meer uit Voetbal

Verdediger Van de Ven verlengt contract bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.

1 uur geleden
Middenvelder Koopmeiners verlengt contract bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.

3 uur geleden
Liverpool huurt verdediger Araújo van FC Barcelona

LIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.

4 uur geleden
Doelman Nikiema verlengt contract bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Doelman Kilian Nikiema heeft zijn contract bij ADO Den Haag verlengd. Hij is nu tot medio 2030 aan de naar de Eredivisie gepromoveerde club verbonden. Zijn oude verbintenis liep volgend jaar af.

6 uur geleden
Iraanse aanvaller Jahanbakhsh bij Excelsior terug in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt dit seizoen voor Excelsior in de Eredivisie. De rechtsbuiten was transfervrij na zijn vertrek bij de Belgische club Dender. Hij kwam met Iran uit op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
Floranus akkoord met voorstel aanklager van drie duels schorsing

ZWOLLE (ANP) - Sherel Floranus is akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal na zijn rode kaart in het verloren thuisduel van zondag met Ajax (0-2). De linksback is drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

8 uur geleden
Directeur Manders neemt afscheid van Lommel

LOMMEL (ANP) - Mattijs Manders heeft na twee jaar afscheid genomen van Lommel. Onder leiding van de Nederlandse directeur promoveerde de voetbalclub afgelopen seizoen naar het hoogste niveau in België.

8 uur geleden