FC Den Bosch ziet technisch manager Sajjad terugkeren naar Engeland
DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch heeft afscheid genomen van technisch manager Yousuf Sajjad. Dat meldt de voetbalclub uit de Keuken Kampioen Divisie op de website. De 31-jarige Brit was ruim een jaar werkzaam bij de club die momenteel voorlaatste staat in de eerste divisie. Hij vertrekt om persoonlijke redenen.
"Yousuf heeft vanaf dag één knetterhard gewerkt om de club op sportief gebied verder te helpen", zegt algemeen directeur Tommie van Alphen. "Hij stond voor de uitdaging om met een beperkt budget een competitief elftal samen te stellen. Tegelijkertijd heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan het verbeteren van de randvoorwaarden en maakte hij een professionaliseringsslag in de voetbaltak van de club."
Sajjad zegt dat de beslissing hem zwaar is gevallen. "Door persoonlijke omstandigheden is het voor mij nu belangrijk dat ik bij mijn gezin in Engeland ben. Deze club houdt altijd een speciaal plekje in mijn hart en ik wens FC Den Bosch alle succes in de toekomst. Het is écht een speciale club, met bijzondere supporters en er zijn gedeelde momenten die ik nooit zal vergeten."
FC Den Bosch verwacht de opvolger voor Sajjad op korte termijn te kunnen presenteren.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
4 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
4 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
8 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
9 uur geleden