Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Den Bosch onderuit tegen Jong Ajax

FC Den Bosch onderuit tegen Jong Ajax

DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch heeft de eerste punten verspeeld in de Keuken Kampioen Divisie. Het thuisduel met Jong Ajax eindigde in een nederlaag: 2-3. Voor Jong Ajax is het de eerste zege van het seizoen.

Roy Kuijpers had FC Den Bosch al in de 1e minuut op voorsprong gebracht. Max de Waal maakte halverwege de eerste helft gelijk. In de tweede helft zorgde opnieuw De Waal met een knappe goal vanaf de linkerzijkant voor de voorsprong voor de Amsterdammers. Naci Ünüvar maakte er opnieuw op aangeven van Youri Regeer 3-1 van. Kuijpers maakte in blessuretijd nog zijn tweede, maar kon een nederlaag voor zijn ploeg niet meer afwenden.

ADO Den Haag leed ook zijn eerste nederlaag in het nieuwe seizoen. ADO ging na twee eerdere zeges met 2-1 onderuit tegen FC Emmen, dat net als de Hagenaars vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie. Jeredy Hilterman maakte beide doelpunten voor de bezoekers. Vicente Besuijen had aan het begin van de tweede helft voor de gelijkmaker gezorgd.

De wedstrijd van ADO Den Haag en FC Emmen begon wegens problemen aan de stadionverlichting een half uur later. Top Oss en Jong AZ, die beide 6 punten uit 2 wedstrijden hebben, komen later in actie.

De Graafschap

De Graafschap won thuis met 2-0 van NAC Breda. Joey Konings opende de score in de eerste helft op aangeven van Julian Lelieveld. Devin Haen zorgde vlak voor tijd voor de 2-0. De ploeg uit Doetinchem is daardoor op 6 punten gekomen. NAC blijft op 2 punten staan.

MVV en Roda JC kwamen net als De Graafschap op 6 punten. De ploeg uit Maastricht won met 3-2 van Helmond Sport. Mitchy Ntelo maakte alle treffers voor MVV. Jelle Goselink scoorde twee keer voor Helmond Sport.

Roda haalde diep in blessuretijd 3 punten weg bij Telstar: 3-4. De Limburgers kwamen op 1-0 via Niek Vossebelt, maar daarna scoorden Cas Dijkstra, Rashaan Fernandes en Glynor Plet voor de Witte Leeuwen. In de tweede helft kwam Roda op 3-3 via Stefano Marzo en Xian Emmers en in blessuretijd bezorgde Fabian Serrarens de bezoekers zelfs de winst.

Meer uit Voetbal

Oranje wil na 3,5 jaar met Marokko weer topploeg verslaan

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal moet een grootse prestatie leveren als het ten koste van Marokko de achtste finales van het WK wil bereiken. Oranje won sinds de terugkeer van Ronald Koeman als bondscoach begin 2023 geen enkele keer van een landenploeg uit de top 25 van de wereldranglijst. Na de 2-2 in het eerste WK-duel met Japan staat de teller op acht nederlagen en zes gelijke spelen.

10 minuten geleden
Ajax neemt afscheid van Jong Ajax-trainer Nuijten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft afscheid genomen van trainer Paul Nuijten. Het contract van de trainer liep bij Ajax nog tot en met 30 juni 2027, maar is in goed onderling overleg per direct beëindigd, meldt de Amsterdamse club.

47 minuten geleden
Middenvelder Timber traint aangepast bij het Nederlands elftal

KANSAS CITY (ANP) - Quinten Timber heeft niet de volledige training met het Nederlands elftal afgewerkt. De middenvelder liep eerder dit WK tijdens een training een hersenschudding op en miste daardoor de tweede groepswedstrijd tegen Zweden. Na overleg met de medische staf is besloten om hem af en toe een aangepast programma te laten afwerken.

50 minuten geleden
Oranje werkt met complete groep toe naar duel met Marokko

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is met een complete selectie de voorbereiding begonnen op de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap. Een dag na de zege van 3-1 op Tunesië verscheen bondscoach Ronald Koeman vrijdag met al zijn 26 spelers op het veld van KC Current in Kansas City.

1 uur geleden
KNVB mag amateurcompetities op zaterdag en zondag samenvoegen

UTRECHT (ANP) - De KNVB mag vanaf het komende seizoen ook de competities van de op zaterdag en op zondag voetballende teams in de tweede en derde klasse samenvoegen. Dat probeerden acht op zondag spelende clubs nog voor de start te voorkomen via een voorzieningenrechter, maar die wijst hun bezwaren van de hand.

2 uur geleden
Sparta neemt aanvaller Nieuwenhuijs definitief over van NEC

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft Luc Nieuwenhuijs definitief overgenomen van NEC. De Rotterdammers huurden de 19-jarige aanvaller het afgelopen halfjaar al van de club uit Nijmegen. Nieuwenhuijs heeft bij Sparta een contract tot medio 2028 getekend, met een optie voor een extra jaar.

2 uur geleden
Oranjebus bij WK voor rit van 1800 kilometer op weg naar Mexico

KANSAS CITY (ANP) - De bus die de Nederlandse supporters op het wereldkampioenschap voetbal voorgaat bij de zogenoemde 'fanwalk' op de dag van een wedstrijd van Oranje, is vrijdag vanuit de Verenigde Staten vertrokken naar Mexico. Het Nederlands elftal speelt daar in de nacht van maandag op dinsdag om 03.00 uur Nederlandse tijd in het Monterrey Stadium in Guadalupe tegen Marokko in de zestiende finales.

3 uur geleden