Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Den Bosch onderuit tegen Jong Ajax

FC Den Bosch onderuit tegen Jong Ajax

DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch heeft de eerste punten verspeeld in de Keuken Kampioen Divisie. Het thuisduel met Jong Ajax eindigde in een nederlaag: 2-3. Voor Jong Ajax is het de eerste zege van het seizoen.

Roy Kuijpers had FC Den Bosch al in de 1e minuut op voorsprong gebracht. Max de Waal maakte halverwege de eerste helft gelijk. In de tweede helft zorgde opnieuw De Waal met een knappe goal vanaf de linkerzijkant voor de voorsprong voor de Amsterdammers. Naci Ünüvar maakte er opnieuw op aangeven van Youri Regeer 3-1 van. Kuijpers maakte in blessuretijd nog zijn tweede, maar kon een nederlaag voor zijn ploeg niet meer afwenden.

ADO Den Haag leed ook zijn eerste nederlaag in het nieuwe seizoen. ADO ging na twee eerdere zeges met 2-1 onderuit tegen FC Emmen, dat net als de Hagenaars vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie. Jeredy Hilterman maakte beide doelpunten voor de bezoekers. Vicente Besuijen had aan het begin van de tweede helft voor de gelijkmaker gezorgd.

De wedstrijd van ADO Den Haag en FC Emmen begon wegens problemen aan de stadionverlichting een half uur later. Top Oss en Jong AZ, die beide 6 punten uit 2 wedstrijden hebben, komen later in actie.

De Graafschap

De Graafschap won thuis met 2-0 van NAC Breda. Joey Konings opende de score in de eerste helft op aangeven van Julian Lelieveld. Devin Haen zorgde vlak voor tijd voor de 2-0. De ploeg uit Doetinchem is daardoor op 6 punten gekomen. NAC blijft op 2 punten staan.

MVV en Roda JC kwamen net als De Graafschap op 6 punten. De ploeg uit Maastricht won met 3-2 van Helmond Sport. Mitchy Ntelo maakte alle treffers voor MVV. Jelle Goselink scoorde twee keer voor Helmond Sport.

Roda haalde diep in blessuretijd 3 punten weg bij Telstar: 3-4. De Limburgers kwamen op 1-0 via Niek Vossebelt, maar daarna scoorden Cas Dijkstra, Rashaan Fernandes en Glynor Plet voor de Witte Leeuwen. In de tweede helft kwam Roda op 3-3 via Stefano Marzo en Xian Emmers en in blessuretijd bezorgde Fabian Serrarens de bezoekers zelfs de winst.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

1 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

1 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

4 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

5 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

6 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

8 uur geleden