FC Den Bosch onderuit tegen Jong Ajax
DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch heeft de eerste punten verspeeld in de Keuken Kampioen Divisie. Het thuisduel met Jong Ajax eindigde in een nederlaag: 2-3. Voor Jong Ajax is het de eerste zege van het seizoen.
Roy Kuijpers had FC Den Bosch al in de 1e minuut op voorsprong gebracht. Max de Waal maakte halverwege de eerste helft gelijk. In de tweede helft zorgde opnieuw De Waal met een knappe goal vanaf de linkerzijkant voor de voorsprong voor de Amsterdammers. Naci Ünüvar maakte er opnieuw op aangeven van Youri Regeer 3-1 van. Kuijpers maakte in blessuretijd nog zijn tweede, maar kon een nederlaag voor zijn ploeg niet meer afwenden.
ADO Den Haag leed ook zijn eerste nederlaag in het nieuwe seizoen. ADO ging na twee eerdere zeges met 2-1 onderuit tegen FC Emmen, dat net als de Hagenaars vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie. Jeredy Hilterman maakte beide doelpunten voor de bezoekers. Vicente Besuijen had aan het begin van de tweede helft voor de gelijkmaker gezorgd.
De wedstrijd van ADO Den Haag en FC Emmen begon wegens problemen aan de stadionverlichting een half uur later. Top Oss en Jong AZ, die beide 6 punten uit 2 wedstrijden hebben, komen later in actie.
De Graafschap
De Graafschap won thuis met 2-0 van NAC Breda. Joey Konings opende de score in de eerste helft op aangeven van Julian Lelieveld. Devin Haen zorgde vlak voor tijd voor de 2-0. De ploeg uit Doetinchem is daardoor op 6 punten gekomen. NAC blijft op 2 punten staan.
MVV en Roda JC kwamen net als De Graafschap op 6 punten. De ploeg uit Maastricht won met 3-2 van Helmond Sport. Mitchy Ntelo maakte alle treffers voor MVV. Jelle Goselink scoorde twee keer voor Helmond Sport.
Roda haalde diep in blessuretijd 3 punten weg bij Telstar: 3-4. De Limburgers kwamen op 1-0 via Niek Vossebelt, maar daarna scoorden Cas Dijkstra, Rashaan Fernandes en Glynor Plet voor de Witte Leeuwen. In de tweede helft kwam Roda op 3-3 via Stefano Marzo en Xian Emmers en in blessuretijd bezorgde Fabian Serrarens de bezoekers zelfs de winst.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft huisgehouden in een bewogen IJsselderby. De club uit Deventer won in de eigen Adelaarshorst met grote cijfers van PEC Zwolle: 5-0. Dat gebeurde voor het oog van alleen de eigen supporters. De vierhonderd fans van PEC werden voor aanvang uit het stadion gezet, omdat ze tegen de gemaakte afspraken gezichtsbedekkende kleding droegen.
26 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk heeft excuses aangeboden aan de fans van Liverpool voor de ruime nederlaag tegen Manchester City in de kwartfinale van de FA Cup. "We hebben onze fans teleurgesteld, onszelf en de coach. Vooral de manier waarop we in de tweede helft speelden, moet iedereen pijn doen. Het doet mij in ieder geval pijn", zei de aanvoerder van Oranje over de afstraffing met 4-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten (29) heeft in het duel met FC Utrecht een kruisbandblessure opgelopen en mist het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verdediger van PSV moet een operatie ondergaan en zal langere tijd zijn uitgeschakeld. Dat heeft de club uit Eindhoven zondag bekendgemaakt.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Het duel tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is ruim anderhalf uur later dan gepland alsnog begonnen. De IJsselderby liep lang uitstel op doordat de meegereisde supporters van PEC Zwolle weigerden verboden gezichtsbedekkende doeken te verwijderen en evenmin gehoor gaven aan een oproep om het uitvak uit eigen beweging te verlaten. Pas toen de Mobiele Eenheid het vak had ontruimd en de fans in de bus naar Zwolle zaten, kon de wedstrijd zonder uitsupporters aanvangen.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord speelt zondag het uitduel met FC Volendam zonder Anis Hadj Moussa en Anel Ahmedhodzic. Als het elftal van Robin van Persie punten verspeelt, dan is PSV officieel kampioen van Nederland. De aftrap is om 14.30 uur.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Mobiele Eenheid is uitgerukt om het uitvak met supporters van PEC Zwolle te ontruimen bij de IJsselderby. De fans weigerden gezichtsbedekking te verwijderen en evenmin uit eigen beweging de tribune in het stadion van Go Ahead Eagles te verlaten, ondanks herhaalde oproepen. Alle supporters van PEC worden in bussen terug naar Zwolle gestuurd. Daarna moet het duel alsnog beginnen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.
3 uur geleden