Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona wint ook van Alavés en brengt rust wat terug

FC Barcelona wint ook van Alavés en brengt rust wat terug

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - FC Barcelona heeft ook de tweede competitiewedstrijd van deze week gewonnen. Drie dagen na de thuiszege (1-0) op Osasuna, versloegen de Catalanen nu Deportivo Alavés met 3-1. Barcelona bracht de rust daarmee wat terug, nadat trainer Xavi vorig week na de nederlaag tegen Villarreal (3-5) had bekendgemaakt aan het einde van dit seizoen te vertrekken.

Na een goede pass van de Duitser Ilkay Gündogan hielp spits Robert Lewandowski Barcelona halverwege de eerste helft met een stiftballetje aan de leiding. Gündogan zorgde kort na de pauze zelf voor de tweede treffer door een voorzet van Pedri bij de tweede paal fraai binnen te schieten.

Samuel Omorodion scoorde vrijwel direct daarna tegen. De Braziliaan Vitor Roque zette Barcelona in de 63e minuut weer op een comfortabelere voorsprong. Roque moest kort daarop na zijn tweede gele kaart van het veld.

Frenkie de Jong speelde de hele wedstrijd mee bij FC Barcelona, dat de derde plaats in La Liga inneemt met een achterstand van 7 punten op Real Madrid. De koploper speelde een duel minder.

Meer uit Voetbal

Trainer (44) overlijdt tijdens voetbalwedstrijd in Servië

LUCANI (ANP/DPA) - De hoogste Servische voetbalcompetitie Superliga is maandagavond opgeschrikt door een sterfgeval tijdens een wedstrijd. FK Radnicki- trainer Mladen Zizovic (44) zakte tijdens de wedstrijd in elkaar en overleed kort daarna, meldden Servische media. De wedstrijd tussen FK Mladost Lucani en FK Radnicki vond plaats in het Servische Lucani, zo'n 160 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Belgrado.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verwacht 'hele mooie pot' bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV verwacht dinsdag een "hele mooie pot" in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. "Ik zou zeggen: zet je televisie aan, als je hier niet bij kunt zijn", zei de coach een dag voor de wedstrijd in Griekenland.

16 uur geleden
Van Dijk voor vijfde keer in wereldelftal spelersvakbond FIFPro

ZÜRICH (ANP) - Virgil van Dijk maakt voor de vijfde keer deel uit van het wereldelftal van het jaar van spelersvakbond FIFPro. De Liverpool-verdediger is de enige Nederlander in het elftal dat wordt samengesteld door de internationale spelersvakbond.

20 uur geleden
PEC Zwolle hekelt gedrag supporters na vernielingen in Nijverdal

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich gedistantieerd van het gedrag van supporters die zondagochtend voorafgaand aan het uitduel met Heracles Almelo voor vernielingen zouden hebben gezorgd. "PEC Zwolle heeft met grote afschuw kennisgenomen van de ongeregeldheden zondagochtend in Nijverdal, waarbij fors geweld is gebruikt en vernielingen zijn aangebracht bij een café", meldt de Overijsselse club op de website.

1 dag geleden
Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen en investeert flink

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.

1 dag geleden
AC Milan wint topper in Serie A tegen AS Roma

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.

1 dag geleden
Simonis mag voorlopig blijven als trainer van Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis blijft vooralsnog trainer van VfL Wolfsburg. Dat liet technisch directeur Sebastian Schindzielorz van de Duitse voetbalclub zondag na de thuisnederlaag tegen Hoffenheim (2-3) weten.

1 dag geleden