Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona wint in Europa League na achterstand bij Galatasaray

FC Barcelona wint in Europa League na achterstand bij Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - FC Barcelona heeft zich ondanks de 0-0 in de thuiswedstrijd ten koste van Galatasaray bij de laatste acht geschaard in de Europa League. Barça won na een achterstand met 2-1 in Turkije.

Pierre-Emerick Aubameyang maakte kort na rust het winnende doelpunt in Istanbul. De assist was van Frenkie de Jong, die de bal beheerst terugkopte. Op een meter van het doel tikte de Gabonees eenvoudig binnen.

Marcão Teixeira had de Turken na een half uur op 1-0 gezet, maar nog voor rust maakte Pedri gelijk. Met fraaie schijnbewegingen zette Pedri twee spelers van Galatasaray op het verkeerde been, waarna hij de bal in de korte hoek schoof.

Frenkie de Jong

Frenkie de Jong werd halverwege de tweede helft vervangen door Pablo Gavi. Memphis Depay viel in de slotfase nog in voor Aubameyang.

FC Barcelona wacht zondagavond de uitwedstrijd tegen rivaal Real Madrid.

Giovanni van Bronckhorst verzekerde zich met Rangers FC van een plaats in de kwartfinales. De Schotse club verloor met 2-1 van Rode Ster Belgrado, maar de heenwedstrijd in Glasgow was al met 3-0 gewonnen door de ploeg van de Nederlandse trainer.

Atalanta

Atalanta plaatste zich ten koste van Bayer Leverkusen voor de kwartfinales. De Italianen wonnen de uitwedstrijd met 1-0. Het beslissende doelpunt werd in blessuretijd gemaakt door Jeremie Boga. Vorige week had Atalanta in Bergamo al met 3-2 gewonnen.

Hans Hateboer, Marten de Roon en Teun Koopmeiners hadden alle drie een basisplaats bij de bezoekers en ze speelden de hele wedstrijd.

Braga schakelde AS Monaco uit door de Fransen op 1-1 te houden. In Portugal was het 2-0 geworden.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

2 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

2 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

3 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

5 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

6 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

12 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

15 uur geleden