Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona wint in Europa League na achterstand bij Galatasaray

FC Barcelona wint in Europa League na achterstand bij Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - FC Barcelona heeft zich ondanks de 0-0 in de thuiswedstrijd ten koste van Galatasaray bij de laatste acht geschaard in de Europa League. Barça won na een achterstand met 2-1 in Turkije.

Pierre-Emerick Aubameyang maakte kort na rust het winnende doelpunt in Istanbul. De assist was van Frenkie de Jong, die de bal beheerst terugkopte. Op een meter van het doel tikte de Gabonees eenvoudig binnen.

Marcão Teixeira had de Turken na een half uur op 1-0 gezet, maar nog voor rust maakte Pedri gelijk. Met fraaie schijnbewegingen zette Pedri twee spelers van Galatasaray op het verkeerde been, waarna hij de bal in de korte hoek schoof.

Frenkie de Jong

Frenkie de Jong werd halverwege de tweede helft vervangen door Pablo Gavi. Memphis Depay viel in de slotfase nog in voor Aubameyang.

FC Barcelona wacht zondagavond de uitwedstrijd tegen rivaal Real Madrid.

Giovanni van Bronckhorst verzekerde zich met Rangers FC van een plaats in de kwartfinales. De Schotse club verloor met 2-1 van Rode Ster Belgrado, maar de heenwedstrijd in Glasgow was al met 3-0 gewonnen door de ploeg van de Nederlandse trainer.

Atalanta

Atalanta plaatste zich ten koste van Bayer Leverkusen voor de kwartfinales. De Italianen wonnen de uitwedstrijd met 1-0. Het beslissende doelpunt werd in blessuretijd gemaakt door Jeremie Boga. Vorige week had Atalanta in Bergamo al met 3-2 gewonnen.

Hans Hateboer, Marten de Roon en Teun Koopmeiners hadden alle drie een basisplaats bij de bezoekers en ze speelden de hele wedstrijd.

Braga schakelde AS Monaco uit door de Fransen op 1-1 te houden. In Portugal was het 2-0 geworden.

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

6 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

8 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

9 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

9 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

11 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

14 uur geleden