Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona wint dankzij doelpunt De Jong Trofeu Joan Gamper

FC Barcelona wint dankzij doelpunt De Jong Trofeu Joan Gamper

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de strijd om de Trofeu Joan Gamper het Mexicaanse Pumas UNAM kansloos gelaten. In een vol Camp Nou werd het, mede dankzij een doelpunt van Frenkie de Jong, liefst 6-0. Trofeu Joan Gamper is volgens traditie de openingswedstrijd van het seizoen voor Barça.

Robert Lewandowski liet zich direct gelden bij zijn eerste wedstrijd namens FC Barcelona in Camp Nou en al in de derde minuut was de Poolse spits trefzeker. Hij omspeelde de Mexicaanse keeper en schoot vanuit een moeilijk hoek in de korte hoek raak. Met een oogstrelende hakbal stelde Lewandowski Pedri in staat om de 4-0 te maken. Pedri was twee keer trefzeker en ook Ousmane Dembélé en Pierre-Emerick Aubameyang kwamen tot scoren.

De Jong bepaalde vijf minuten voor tijd de eindstand met een beheerste schuiver. De veelbesproken De Jong - van wie het nog niet zeker is of hij in Barcelona blijft - deed de hele tweede helft mee, Memphis Depay verving na een uur Lewandowski.

FC Barcelona opent de Spaanse competitie volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Rayo Vallecano.

Meer uit Voetbal

Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

1 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

2 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

2 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

2 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

3 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

4 uur geleden
Naamgenoten Johan Cruijff krijgen gratis ArenA-tour

AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.

5 uur geleden