FC Barcelona wil presidentsverkiezingen kort na feestdagen houden
BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona hoopt de verkiezingen voor het voorzitterschap begin januari te houden. Carles Tusquets, waarnemend voorzitter, zei maandagavond op een persconferentie dat dat het doel is. "We zullen de leden rond of kort na de feestdagen bijeen roepen, dat is ons idee."
Tusquets, die FC Barcelona leidt sinds het aftreden van president Josep Maria Bartomeu afgelopen dinsdag, gaf aan dat de verkiezingen binnen drie maanden gehouden moeten worden, zoals de statuten van de club dat voorschrijven.
FC Barcelona heeft zwaar te lijden onder het coronavirus. De club mist vooral inkomsten vanwege het spelen voor een leeg stadion en de afname in de verkoop van shirtjes. "We willen op korte termijn blijven bezuinigen en de belangrijkste maatregel is onderhandelen over het salaris. We hopen een akkoord te bereiken met de spelers en leden van de staf van de club", zei Tusquets. Enkele spelers, onder wie Oranje-international Frenkie de Jong, hebben al aangegeven akkoord te gaan met tijdelijke salarisverlaging.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
49 minuten geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
10 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
11 uur geleden