Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'FC Barcelona wil Koeman snel presenteren als nieuwe trainer'

'FC Barcelona wil Koeman snel presenteren als nieuwe trainer'

BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman lijkt de nieuwe trainer van FC Barcelona te worden. Verscheidene Spaanse media melden dat clubvoorzitter Josep Maria Bartomeu een persoonlijk akkoord heeft bereikt met de bondscoach van Oranje. De Spaanse krant Sport schrijft dat het de bedoeling is dat Koeman zelfs dinsdag al wordt gepresenteerd bij Barcelona.

FC Barcelona verloor vrijdag in de kwartfinales van de Champions League met 8-2 van Bayern München. Bartomeu kondigde toen al grote veranderingen aan. Quique Sétien, de huidige trainer, is officieel nog niet ontslagen.

Koeman heeft bij de KNVB nog een contract tot 2022. In dat contract is wel een clausule opgenomen dat hij naar Barça mag vertrekken als de Spaanse topclub zich zou melden. In januari wilde Barcelona Koeman al halen als vervanger van de ontslagen Ernesto Valverde. Koeman zei toen nog nee omdat hij in juni met Oranje het EK wilde spelen. Vanwege het coronavirus is het EK met een jaar uitgesteld.

De KNVB kan/wil nog niets zeggen over de belangstelling van Barcelona voor Koeman. Het AD meldt dat de top van de voetbalbond maandagavond bijeen is voor overleg.

Meer uit Voetbal

PSV boekt tegen Napoli eerste zege (6-2) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in het hoofdtoernooi van de Champions League de eerste zege behaald. De Eindhovenaren maakten voor eigen publiek indruk tegen de Italiaanse kampioen Napoli en wonnen met liefst 6-2. De score had nog hoger kunnen uitvallen.

6 uur geleden
Gravenberch ontbreekt bij Liverpool vanwege enkelblessure

LIVERPOOL (ANP) - Ryan Gravenberch mist woensdag de Champions League-wedstrijd van Liverpool tegen Eintracht Frankfurt vanwege een enkelblessure die de middenvelder zondag opliep. Dat meldde zijn club dinsdagavond op de website.

8 uur geleden
Heitinga houdt rekening met competitie tijdens duel met Chelsea

LONDEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga houdt tijdens de Champions League-wedstrijd bij Chelsea van woensdag al rekening met het competitieduel met FC Twente van komende zondag. "We gaan kijken hoe de wedstrijd morgen verloopt, maar we houden FC Twente in het achterhoofd", zei de coach dinsdag tijdens de persconferentie in Londen.

8 uur geleden
Barcelona wint ruim van tiental Olympiakos

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de tweede overwinning geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Spaanse landskampioen van coach Hansi Flick won in het Olympisch Stadion in Barcelona met 6-1 van Olympiakos uit Griekenland.

8 uur geleden
Persconferentie Liverpool afgelast door problemen met vliegtuig

LIVERPOOL (ANP) - De persconferentie voorafgaand aan de Champions League-wedstrijd van woensdag tussen Liverpool en Eintracht Frankfurt is afgelast. Dat meldt de Engelse club dinsdagavond op X. Vanwege technische problemen met het vliegtuig van de ploeg van trainer Arne Slot is er vertraging ontstaan en kan het persmoment dinsdagavond in Frankfurt niet doorgaan. Slot en Dominik Szoboszlai zouden de pers daar om 19.30 uur te woord staan.

8 uur geleden
Bosz straft Dest met plek op de bank omdat hij te laat was

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Sergiño Dest zit dinsdag in de thuiswedstrijd tegen Napoli in de Champions League op de reservebank omdat hij te laat was voor de wedstrijdbespreking. Dat meldt een woordvoerder van de Eindhovense club. Ryan Flamingo neemt de plaats van Dest als rechtervleugelverdediger over.

8 uur geleden
Door blessures geplaagd Chelsea hoopt op Fernández tegen Ajax

LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-trainer Enzo Maresca kan woensdag in het Champions League-duel met Ajax wellicht weer een beroep doen op Enzo Fernández. De Argentijnse middenvelder had knieklachten, maar lijkt op tijd fit te zijn. "Enzo heeft alweer meegetraind, maar we beslissen morgen pas of hij meespeelt", zei Maresca, die met zijn ploeg de afgelopen weken drie zeges op rij boekte.

8 uur geleden