Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona was 'unaniem' in wens Xavi aan te houden als coach

FC Barcelona was 'unaniem' in wens Xavi aan te houden als coach

BARCELONA (ANP/DPA/RTR) - Het bestuur van FC Barcelona was "unaniem" in de overtuiging om Xavi over te halen toch nog een jaar door te gaan als trainer. Dat zei vicevoorzitter Rafa Yuste woensdagavond laat na gesprekken bij voorzitter Joan Laporta thuis, waar het nieuws uiteindelijk rondkwam. "Xavi heeft er veel zin in. We zijn ervan overtuigd dat we grootste dingen kunnen bereiken", aldus Yuste.

Xavi kondigde eind januari na een 5-3-nederlaag tegen Villarreal aan na dit seizoen te willen stoppen als trainer van de club, maar de afgelopen weken kwam er een beweging op gang om de oud-speler over te halen te blijven. Xavi is sinds het ontslag van Ronald Koeman in 2021 trainer van Barcelona en heeft nog een contract tot medio volgend jaar.

FC Barcelona strandde vorige week tegen Paris Saint-Germain in de kwartfinales van de Champions League. In de competitie staat de club op de tweede plaats, met een achterstand van 11 punten op Real Madrid.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

13 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

20 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden