FC Barcelona viert landstitel met rondrit door de stad
BARCELONA (ANP) - De selectie van FC Barcelona is maandagavond met een open bus door de stad gereden om het kampioenschap te vieren met de fans. Barça verzekerde zich zondag van de landstitel door de uitwedstrijd tegen stadgenoot Espanyol met 4-2 te winnen.
Duizenden fans van de Catalaanse topclub hadden zich langs het parcours verzameld. Er was opvallend veel politie op de been om alles in goede banen te leiden. De rit begon rond 18.00 uur bij stadion Camp Nou.
Frenkie de Jong stond ook op het dek van de bus en de middenvelder genoot overduidelijk van de aandacht. Onder anderen trainer Xavi werd door de fans luidkeels toegejuicht en toegezongen. Xavi leidde de ploeg naar de eerste landstitel sinds 2019.
Ook de vrouwenploeg van FC Barcelona maakte de rit. De voetbalsters werden dit seizoen, met overmacht, eveneens kampioen van Spanje.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
2 uur geleden