FC Barcelona verspeelt na rood Casadó ook punten bij Celta
VIGO (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag van 1-0 bij Real Sociedad in de vorige speelronde, ging het dit keer mis bij Celta de Vigo: 2-2.
Lange tijd was er niets aan de hand voor Barcelona, dat via Raphinha na een kwartier spelen de score opende. De Braziliaan kapte Óscar Mingueza uit en schoof met links raak: 0-1. De Poolse topschutter Robert Lewandowski verdubbelde na een uur de voorsprong (0-2).
Het duel leek gespeeld, maar kort nadat Frenkie de Jong in het veld was gekomen kreeg Marc Casadó in de 82e minuut zijn tweede gele kaart. Met een man meer sloeg Celta de Vigo via invaller Alfon vrijwel direct toe: 1-2. De gelijkmaker viel in de 86e minuut, toen Hugo Álvarez vrij voor keeper Iñaki Peña opdook en de bal in de hoek plaatste.
Barcelona blijft koploper met 34 punten uit veertien duels. Real Madrid heeft 7 punten minder, maar twee wedstrijden minder gespeeld. Real gaat zondag op bezoek bij Leganés.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
20 minuten geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
41 minuten geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.
1 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran spelen in aanloop naar het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico twee oefenwedstrijden in Turkije. Naast Gambia is ook Mali in Antalya de tegenstander, meldt de Iraanse voetbalbond in een verklaring die werd gepubliceerd door het staatsnieuwsagentschap IRNA.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Amateurclubs proberen 23 juni via de rechter de nieuwe weekendcompetitie van de KNVB tegen te houden die na de zomer moet beginnen. In die opzet worden clubs die nu nog op zaterdag of zondag spelen bij elkaar gevoegd, waarna ze op beide dagen spelen.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA start een onderzoek naar drie gevallen van spionage door Southampton. De Engelse voetbalclub zou zaterdag tegen Hull City de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League spelen, maar werd gediskwalificeerd toen bleek dat in het geheim een training van Middlesbrough, tegenstander in de halve finale, was bekeken. Als dat binnen 72 uur voor een wedstrijd gebeurt, is dat verboden.
3 uur geleden