FC Barcelona verspeelt na rood Casadó ook punten bij Celta
VIGO (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag van 1-0 bij Real Sociedad in de vorige speelronde, ging het dit keer mis bij Celta de Vigo: 2-2.
Lange tijd was er niets aan de hand voor Barcelona, dat via Raphinha na een kwartier spelen de score opende. De Braziliaan kapte Óscar Mingueza uit en schoof met links raak: 0-1. De Poolse topschutter Robert Lewandowski verdubbelde na een uur de voorsprong (0-2).
Het duel leek gespeeld, maar kort nadat Frenkie de Jong in het veld was gekomen kreeg Marc Casadó in de 82e minuut zijn tweede gele kaart. Met een man meer sloeg Celta de Vigo via invaller Alfon vrijwel direct toe: 1-2. De gelijkmaker viel in de 86e minuut, toen Hugo Álvarez vrij voor keeper Iñaki Peña opdook en de bal in de hoek plaatste.
Barcelona blijft koploper met 34 punten uit veertien duels. Real Madrid heeft 7 punten minder, maar twee wedstrijden minder gespeeld. Real gaat zondag op bezoek bij Leganés.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
20 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
23 uur geleden