FC Barcelona verspeelt na rood Casadó ook punten bij Celta
VIGO (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag van 1-0 bij Real Sociedad in de vorige speelronde, ging het dit keer mis bij Celta de Vigo: 2-2.
Lange tijd was er niets aan de hand voor Barcelona, dat via Raphinha na een kwartier spelen de score opende. De Braziliaan kapte Óscar Mingueza uit en schoof met links raak: 0-1. De Poolse topschutter Robert Lewandowski verdubbelde na een uur de voorsprong (0-2).
Het duel leek gespeeld, maar kort nadat Frenkie de Jong in het veld was gekomen kreeg Marc Casadó in de 82e minuut zijn tweede gele kaart. Met een man meer sloeg Celta de Vigo via invaller Alfon vrijwel direct toe: 1-2. De gelijkmaker viel in de 86e minuut, toen Hugo Álvarez vrij voor keeper Iñaki Peña opdook en de bal in de hoek plaatste.
Barcelona blijft koploper met 34 punten uit veertien duels. Real Madrid heeft 7 punten minder, maar twee wedstrijden minder gespeeld. Real gaat zondag op bezoek bij Leganés.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
7 uur geleden