FC Barcelona verliest in Camp Nou ook van Cádiz
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in het eigen Camp Nou een blamerende nederlaag moeten incasseren. De ploeg van trainer Xavi liet zich in de Spaanse voetbalcompetitie verrassen door degradatiekandidaat Cádiz: 0-1. Lucas Pérez maakte kort na rust het doelpunt.
Barcelona verloor donderdag in eigen stadion ook al van Eintracht Frankfurt, in de kwartfinales van de Europa League (2-3). Meer dan 30.000 supporters van de Duitse club hadden een kaartje weten te bemachtigen voor de return in Camp Nou. Het leek daarom wel of Barcelona een uitwedstrijd speelde. Uit protest tegen de hele gang van zaken bleef de fanatieke aanhang van Barcelona tegen Cádiz weg.
Frenkie de Jong en Memphis Depay hadden een basisplaats, net als oud-Ajacied Sergiño Dest. Spits Luuk de Jong viel een kwartier voor tijd in voor Frenkie de Jong. Barcelona bleef op 60 punten staan, evenveel als Sevilla en Atlético Madrid. De achterstand van die drie clubs op koploper Real Madrid bedraagt 15 punten. Barcelona speelde wel een wedstrijd minder.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
39 minuten geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
6 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
8 uur geleden