FC Barcelona verkoopt Aubameyang aan Chelsea
LONDEN (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang verruilt FC Barcelona voor Chelsea. Beide clubs kwamen tot een akkoord over de transfer voor een bedrag van 12 miljoen euro. De aanvaller tekent een contract voor twee jaar bij de Londense club.
Barcelona nam Aubameyang in februari van dit jaar transfervrij over van Arsenal. Bij de Spaanse club scoorde de 33-jarige international van Gabon 13 keer in 24 wedstrijden.
"Ik ben heel blij", reageerde Aubameyang op de transfer. "Het is een eer om deel uit te mogen maken van dit team en ik kan niet wachten om te beginnen. Ik ben nog niet klaar met de Premier League dus het is goed om terug te zijn."
De spits moet in Londen de opvolger worden van de vertrokken aanvallers Romelu Lukaku en Timo Werner. Aubameyang speelde eerder voor onder meer Arsenal, Borussia Dortmund en AS Saint-Étienne.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
3 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
5 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
7 uur geleden