FC Barcelona verkoopt Aubameyang aan Chelsea
LONDEN (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang verruilt FC Barcelona voor Chelsea. Beide clubs kwamen tot een akkoord over de transfer voor een bedrag van 12 miljoen euro. De aanvaller tekent een contract voor twee jaar bij de Londense club.
Barcelona nam Aubameyang in februari van dit jaar transfervrij over van Arsenal. Bij de Spaanse club scoorde de 33-jarige international van Gabon 13 keer in 24 wedstrijden.
"Ik ben heel blij", reageerde Aubameyang op de transfer. "Het is een eer om deel uit te mogen maken van dit team en ik kan niet wachten om te beginnen. Ik ben nog niet klaar met de Premier League dus het is goed om terug te zijn."
De spits moet in Londen de opvolger worden van de vertrokken aanvallers Romelu Lukaku en Timo Werner. Aubameyang speelde eerder voor onder meer Arsenal, Borussia Dortmund en AS Saint-Étienne.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
4 minuten geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
2 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
10 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
10 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
23 uur geleden