Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona-trainer Setién ziet opvattingen nog niet terug

FC Barcelona-trainer Setién ziet opvattingen nog niet terug

VALENCIA (ANP/RTR) - De nieuwe coach van FC Barcelona, Quique Setién, heeft zijn eigen opvattingen nog niet teruggezien in het spel van zijn elftal. Dat zei Setién na de roemloze 2-0-nederlaag tegen Valencia.

"Ze hebben nog steeds niet begrepen wat ik ze heb verteld. Of misschien leg ik de dingen niet goed uit", zei Setién na zijn derde wedstrijd op de bank bij Barça. "Niemand zal onze prestatie van vandaag waarderen. Valencia speelde gedisciplineerd, ze hebben ons niet gevaarlijk laten worden. Wij hebben een hoop dingen om aan te werken."

FC Barcelona had 74 procent balbezit, maar kwam dus niet tot scoren. "De realiteit is dat we echt niet goed speelden, zeker niet in de eerste helft", aldus de nieuwe trainer. "We konden niet dicht bij hun doel komen en we begrepen elkaar niet goed."

Middenvelder Sergio Busquets bekende dat FC Barcelona nog niet lekker draait. "We hebben in de tweede helft meer aangevallen, maar we konden onze kansen niet benutten", aldus Busquets. "Er zijn niet heel veel veranderingen, maar het is toch een andere manier van spelen. We moeten nog even wennen aan de ideeën van de nieuwe staf."

Meer uit Voetbal

Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

8 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

10 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

11 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

11 uur geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

16 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

20 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

20 uur geleden