FC Barcelona start niet met De Jong tegen Bayern München
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft opnieuw geen basisplaats bij FC Barcelona. De middenvelder zit om 21.00 uur op de bank als het duel tussen zijn club en Bayern München in de Champions League van start gaat.
De Jong maakte drie weken geleden tegen het Zwitserse Young Boys zijn rentree na maanden blessureleed, maar kwam daarna in de Spaanse competitie alleen nog tot een korte invalbeurt. Zondag bleef De Jong tegen Sevilla op de bank. "Het was de bedoeling dat Frenkie tegen Sevilla zou beginnen", vertelde Flick op de persconferentie. "Maar hij voelde zich niet helemaal goed."
Xavi Simons heeft een basisplaats bij RB Leipzig voor het thuisduel met Liverpool in de Champions League. Arne Slot, trainer van de bezoekers uit Engeland, laat zijn landgenoten Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch aan de aftrap verschijnen.
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
53 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
4 uur geleden