Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona slaat gaatje met Real na overwinning bij Atlético

FC Barcelona slaat gaatje met Real na overwinning bij Atlético

MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft in La Liga een gaatje geslagen met Real Madrid. Een dag na de nederlaag van Real in de uitwedstrijd tegen Villarreal (2-1), kwam Barça wel tot winst in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid: 0-1.

De Fransman Ousmane Dembélé kroonde zich tot matchwinner in Madrid. Hij schoot halverwege de eerste helft raak met rechts. Dembélé kreeg de bal aangespeeld door Gavi, die op zijn beurt werd bediend door Pedri, die door de defensie van Atlético was gedribbeld. Atlético ging in protest bij de scheidsrechter omdat Gavi geduwd zou hebben voor het geven van de assist.

FC Barcelona moest het stellen zonder de geschorste Poolse spits Robert Lewandowski. Trainer Xavi gaf voorin de voorkeur aan Ansu Fati, die na een klein uur werd vervangen door Ferran Torres. Frenkie de Jong verscheen aan de aftrap, maar hij werd in de 58e minuut gewisseld voor Franck Kessié uit Ivoorkust.

Beide ploegen eindigden het duel met een tiental. Stefan Savic van Atlético en Torres kregen in de slotfase ruzie met elkaar en grepen elkaar stevig beet. Kort na die worsteling kreeg Antoine Griezmann nog een uitgelezen mogelijkheid op de 1-1, maar Ronald Araújo redde op de lijn.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

10 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

10 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

13 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

13 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

14 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

14 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

14 uur geleden