Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona slaat gaatje met Real na overwinning bij Atlético

FC Barcelona slaat gaatje met Real na overwinning bij Atlético

MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft in La Liga een gaatje geslagen met Real Madrid. Een dag na de nederlaag van Real in de uitwedstrijd tegen Villarreal (2-1), kwam Barça wel tot winst in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid: 0-1.

De Fransman Ousmane Dembélé kroonde zich tot matchwinner in Madrid. Hij schoot halverwege de eerste helft raak met rechts. Dembélé kreeg de bal aangespeeld door Gavi, die op zijn beurt werd bediend door Pedri, die door de defensie van Atlético was gedribbeld. Atlético ging in protest bij de scheidsrechter omdat Gavi geduwd zou hebben voor het geven van de assist.

FC Barcelona moest het stellen zonder de geschorste Poolse spits Robert Lewandowski. Trainer Xavi gaf voorin de voorkeur aan Ansu Fati, die na een klein uur werd vervangen door Ferran Torres. Frenkie de Jong verscheen aan de aftrap, maar hij werd in de 58e minuut gewisseld voor Franck Kessié uit Ivoorkust.

Beide ploegen eindigden het duel met een tiental. Stefan Savic van Atlético en Torres kregen in de slotfase ruzie met elkaar en grepen elkaar stevig beet. Kort na die worsteling kreeg Antoine Griezmann nog een uitgelezen mogelijkheid op de 1-1, maar Ronald Araújo redde op de lijn.

Meer uit Voetbal

Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

3 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

6 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

12 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

16 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

16 uur geleden