Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona slaat gaatje met Real na overwinning bij Atlético

FC Barcelona slaat gaatje met Real na overwinning bij Atlético

MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft in La Liga een gaatje geslagen met Real Madrid. Een dag na de nederlaag van Real in de uitwedstrijd tegen Villarreal (2-1), kwam Barça wel tot winst in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid: 0-1.

De Fransman Ousmane Dembélé kroonde zich tot matchwinner in Madrid. Hij schoot halverwege de eerste helft raak met rechts. Dembélé kreeg de bal aangespeeld door Gavi, die op zijn beurt werd bediend door Pedri, die door de defensie van Atlético was gedribbeld. Atlético ging in protest bij de scheidsrechter omdat Gavi geduwd zou hebben voor het geven van de assist.

FC Barcelona moest het stellen zonder de geschorste Poolse spits Robert Lewandowski. Trainer Xavi gaf voorin de voorkeur aan Ansu Fati, die na een klein uur werd vervangen door Ferran Torres. Frenkie de Jong verscheen aan de aftrap, maar hij werd in de 58e minuut gewisseld voor Franck Kessié uit Ivoorkust.

Beide ploegen eindigden het duel met een tiental. Stefan Savic van Atlético en Torres kregen in de slotfase ruzie met elkaar en grepen elkaar stevig beet. Kort na die worsteling kreeg Antoine Griezmann nog een uitgelezen mogelijkheid op de 1-1, maar Ronald Araújo redde op de lijn.

Meer uit Voetbal

Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

2 uur geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

3 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

5 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

5 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

7 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

7 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

8 uur geleden