Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona presenteert zich in Napels als potentiële finalist

FC Barcelona presenteert zich in Napels als potentiële finalist

NAPELS (ANP) - FC Barcelona heeft op indrukwekkende wijze de laatste zestien bereikt van de Europa League en zich tevens gepresenteerd als een potentiële finalist, later dit seizoen in Sevilla. Dat ging donderdagavond ten koste van Napoli, in Italië. De Catalaanse club viel voor eigen publiek misschien nog tegen met 1-1, de return bood de fans puur genot: 2-4.

Frenkie de Jong zorgde voor een van de hoogtepunten. De Nederlander maakte in zijn 46e wedstrijd op Europees clubniveau zijn eerste doelpunt. En wat voor een. De oud-Ajacied stuurde de bal op aangeven van Ferran Torres met gevoel en vaart naar de rechterbovenhoek. Dat betekende de 0-2. Jordi Alba had eerder de score al geopend.

De wereldgoal van De Jong kreeg de Napolitanen in het stadion stil. Zij kwamen weer wat tot leven toen Lorenzo Insigne halverwege de eerste helft vanaf de strafschopstip iets terug deed. De bal ging op de stip omdat doelman Marc-André ter Stegen zich volgens de VAR had vergrepen aan de Nigeriaan Victor Osimhen.

Gerard Piqué bracht de rust in de Spaanse gelederen, zo die al weg was, vlak voor het rustsignaal terug. Het slotakkoord kwam van de waardevolle Gabonese aanwinst Pierre-Emerick Aubameyang. Luuk de Jong loste hem een kwartier voor tijd af. Matteo Politano verzachtte het leed voor Napoli nog enigszins maar toen waren veel fans al op weg naar huis.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

3 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

3 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

4 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

6 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

7 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

9 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

9 uur geleden