FC Barcelona op eigen veld verslagen door revelatie Girona
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is in La Liga op eigen veld verslagen door Girona. Het werd in het Olympisch Stadion Lluís Companys 4-2 voor de revelatie van de Spaanse competitie, waar Daley Blind de hele wedstrijd meedeed. Nooit eerder wist Girona van de grootmacht uit dezelfde regio te winnen.
Voor FC Barcelona, waar Frenkie de Jong de 90 minuten volmaakte, was het de tweede nederlaag van het seizoen. De Catalanen hadden alleen nog maar verloren van rivaal Real Madrid.
Artem Dovbyk, Miguel Gutiérrez, Valery Fernández en Cristhian Stuani scoorden voor Girona. Robert Lewandowski en Ilkay Gündogan waren trefzeker voor de thuisploeg.
Girona gaat aan kop in La Liga. De seizoensverrassing heeft na zestien duels 41 punten, 7 meer dan FC Barcelona. Girona heeft 2 punten meer dan Real Madrid.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
6 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
8 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
9 uur geleden