Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona mag Olmo van rechter opnieuw niet inschrijven

FC Barcelona mag Olmo van rechter opnieuw niet inschrijven

BARCELONA (ANP/AFP/RTR) - De Spaanse rechter heeft een verzoek van FC Barcelona om Dani Olmo te mogen inschrijven net als afgelopen vrijdag afgewezen. De Catalaanse club heeft nog maar 24 uur om een financiële oplossing te vinden om de 26-jarige middenvelder voor woensdag speelgerechtigd te krijgen.

Drie dagen na de eerste afwijzing kreeg de club ook bij een andere rechter te horen dat Barcelona Olmo niet kan inschrijven, omdat de club door de schuldenlast niet voldoet aan de regels voor het salarisplafond.

FC Barcelona nam Olmo afgelopen zomer voor 60 miljoen euro over van RB Leipzig. Vervolgens bleek de international van Spanje niet speelgerechtigd voor competitiewedstrijden. Met Olmo in de selectie zou FC Barcelona in strijd met financiële regels van La Liga handelen.

De situatie voor Olmo veranderde nadat zijn ploeggenoot Andreas Christensen een zware blessure had opgelopen. FC Barcelona mocht de middenvelder toen alsnog voor een half jaar inschrijven, maar die termijn verloopt op 31 december. Olmo staat nog tot medio 2030 bij Barcelona onder contract. Volgens Spaanse media bevat zijn verbintenis een clausule waardoor hij mag vertrekken als Barcelona er niet in slaagt hem in te schrijven.

Olmo was de afgelopen maanden een belangrijke speler voor Barcelona, de huidige nummer 3 van La Liga. De spelmaker scoorde vijf keer in elf competitieduels. Hij was door een spierblessure een maand niet inzetbaar.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Menzo ziet kans op WK als 'cadeau' voor Suriname

GUATEMALA-STAD (ANP/AFP) - Voor bondscoach Stanley Menzo van Suriname is het duel met Guatemala, waarin deelname aan het WK voetbal kan worden afgedwongen, "een cadeau voor het land". Dat zei de oud-doelman op een persconferentie in Guatemala, waar zijn ploeg dinsdag (woensdag 02.00 uur Nederlandse tijd) een historische wedstrijd speelt.

3 uur geleden
Van Dijk trots op record van meest ervaren aanvoerder van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk is sinds de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Litouwen (4-0) een record rijker. Hij droeg voor de 72e keer de aanvoerdersband bij de nationale ploeg en passeerde Frank de Boer als meest ervaren captain van Oranje.

7 uur geleden
De Ligt moest na eerste basisplaats sinds een jaar even wennen

AMSTERDAM (ANP) - Matthijs de Ligt moest maandag bij zijn rentree als basisspeler van het Nederlands elftal even wennen. "Het was een jaar geleden dat ik voor het laatst vanaf het begin mee mocht doen. Enkele oefeningen in de warming-up zijn anders dan toen. Verder was het allemaal wel normaal voor me", sprak de verdediger in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA.

7 uur geleden
Curaçao kleedt zich voor 'belangrijkste wedstrijd van de eeuw'

WILLEMSTAD (ANP) - Heel veel scholen op Curaçao hebben hun leerlingen gevraagd dinsdag met blauwe shirts en polo's naar school te komen. Ook overheidsbedrijven en andere bedrijven stimuleren werknemers hun kleedgedrag aan te passen aan de 'Blue Wave', het Curaçaose voetbalelftal dat dinsdagavond (lokale tijd) in Kingston tegen Jamaica speelt. Verschillende gebouwen, zoals de luchthaven, kleuren sinds maandag ook blauw.

11 uur geleden
Koeman wil dat zijn internationals nog meer van elkaar eisen

AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach na de zege van het Nederlands elftal op Litouwen (4-0) en rechtstreekse plaatsing voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "We hebben onze plicht vervuld", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben de beste ploeg van deze poule. Dat hebben we ook bewezen. Maar er zullen ook nog een aantal dingen beter moeten. Soms is het niet stabiel wat we laten zien. Daar moeten we wat aan doen."

15 uur geleden
Nederlands elftal begint in zomer voor twaalfde keer aan WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.

16 uur geleden
Valente debuteert als 32e speler onder Koeman bij Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.

16 uur geleden