Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona mag Olmo van rechter opnieuw niet inschrijven

FC Barcelona mag Olmo van rechter opnieuw niet inschrijven

BARCELONA (ANP/AFP/RTR) - De Spaanse rechter heeft een verzoek van FC Barcelona om Dani Olmo te mogen inschrijven net als afgelopen vrijdag afgewezen. De Catalaanse club heeft nog maar 24 uur om een financiële oplossing te vinden om de 26-jarige middenvelder voor woensdag speelgerechtigd te krijgen.

Drie dagen na de eerste afwijzing kreeg de club ook bij een andere rechter te horen dat Barcelona Olmo niet kan inschrijven, omdat de club door de schuldenlast niet voldoet aan de regels voor het salarisplafond.

FC Barcelona nam Olmo afgelopen zomer voor 60 miljoen euro over van RB Leipzig. Vervolgens bleek de international van Spanje niet speelgerechtigd voor competitiewedstrijden. Met Olmo in de selectie zou FC Barcelona in strijd met financiële regels van La Liga handelen.

De situatie voor Olmo veranderde nadat zijn ploeggenoot Andreas Christensen een zware blessure had opgelopen. FC Barcelona mocht de middenvelder toen alsnog voor een half jaar inschrijven, maar die termijn verloopt op 31 december. Olmo staat nog tot medio 2030 bij Barcelona onder contract. Volgens Spaanse media bevat zijn verbintenis een clausule waardoor hij mag vertrekken als Barcelona er niet in slaagt hem in te schrijven.

Olmo was de afgelopen maanden een belangrijke speler voor Barcelona, de huidige nummer 3 van La Liga. De spelmaker scoorde vijf keer in elf competitieduels. Hij was door een spierblessure een maand niet inzetbaar.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

18 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

19 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

22 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

22 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

22 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

1 dag geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

1 dag geleden