
FC Barcelona lijdt tegen laaggeklasseerd Leganés vierde nederlaag
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie opnieuw punten verspeeld. De Catalanen lieten zich verrassen door het laaggeklasseerde Leganés (0-1). Het betekende de vierde nederlaag voor Barcelona dit seizoen in La Liga. Aanvoerder Sergio Gonzalez maakte al in de vierde minuut het doelpunt.
Barcelona, waar Oranje-international Frenkie de Jong op de bank bleef zitten, behaalde uit de laatste zes duels slechts 5 punten en is daarmee de ruime voorsprong en eerste plaats kwijt. Atlético Madrid heeft net als Barcelona 38 punten, maar speelde een wedstrijd minder. Nummer 3 Real Madrid staat op 37 punten en moet ten opzichte van Barcelona ook nog een duel inhalen.
Meer uit Voetbal
WIJDEWORMER (ANP) - Directeur Ben Mansvelder (37) van Vitesse wil de komende tijd "in alle rust aan de toekomst van de club bouwen". "Ik vind het fantastisch dat het weer over voetbal gaat", zei Mansvelder na afloop van de wedstrijd Jong AZ - Vitesse (4-0). "We moeten nu op de winkel passen en het braafste jongetje van de klas zijn."
7 uur geledenWIJDEWORMER (ANP) - Trainer Rüdiger Rehm van Vitesse koestert de hoop dat de club een goede toekomst tegemoet gaat. "Het belangrijkste is dat de club nog leeft. Een paar weken geleden was alles onzeker. We moeten nu vooruit kijken en heel hard werken", zei Rehm na de 4-0-nederlaag met Vitesse bij Jong AZ.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft de eerste competitiewedstrijd sinds het ontslag van trainer Erik ten Hag gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Eintracht Frankfurt eindigde in 3-1. Oranje-international Mark Flekken en oud-PSV'er Malik Tillman hadden een basisplaats gekregen van de Deen Kasper Hjulmand, die is aangesteld als opvolger van Ten Hag.
15 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - Jong PSV is ook na vijf competitiewedstrijden in de eerste divisie nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer Stijn Schaars leek bij Almere City FC de eerste nederlaag te lijden. Jong PSV draaide een achterstand van 2-0 bij rust alsnog om in een zege: 2-4.
16 uur geledenWIJDEWORMER (ANP) - Vitesse heeft de terugkeer in het betaald voetbal niet kunnen opluisteren met een resultaat. De Arnhemse club verloor op vrijdagavond met 4-0 bij Jong AZ. Vitesse blijft laatste in de eerste divisie met -12 punten. Jong AZ veroverde de eerste 3 punten.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig niet beschikken over Antonio Rüdiger. De 32-jarige Duitse verdediger heeft een blessure aan zijn linkerdijbeen opgelopen. Real meldt niet hoe lang Rüdiger aan de kant staat, maar volgens Spaanse media gaat het om meerdere maanden.
17 uur geledenARLINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De staking van duizenden werknemers bij de defensietak van de Amerikaanse vliegtuigbouwer Boeing gaat door. De stakers verwerpen een voorlopig akkoord dat door vakbond IAM deze week werd gesloten met Boeing. In dat akkoord werden onder meer afspraken over loonsverhogingen en pensioenen gemaakt, maar volgens de stakers biedt Boeing onvoldoende.
18 uur geleden