Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona komt met de schrik vrij in Spaans bekertoernooi

FC Barcelona komt met de schrik vrij in Spaans bekertoernooi

SALAMANCA (ANP) - FC Barcelona heeft zich moeizaam geplaatst voor de kwartfinales van de Copa del Rey, het Spaanse bekertoernooi. Op bezoek bij Unionistas, uitkomend op het derde niveau, werd na een 1-0-achterstand met 3-1 gewonnen.

Unionistas was in de vorige ronde na strafschoppen te sterk voor Villarreal en leek tegen Barcelona ook op weg naar een stunt. Álvaro Gomez maakte na ruim een half uur de 1-0 door de bal bij de tweede paal binnen te schieten.

Barcelona, met Frenkie de Jong in de basis, kwam op slag van rust op gelijke hoogte door een doelpunt van Ferran Torres. De ontevreden trainer Xavi bracht na een dik uur spelen Pedri, Ilkay Gündogan en Robert Lewandowski in de ploeg.

Blamage voorkomen

Door goals van Jules Koundé (afstandsschot) en Alejandro Balde (inzet via onderkant lat) werd uiteindelijk een blamage voorkomen.

Barcelona verloor afgelopen zondag nog de finale van de Spaanse Supercup van Real Madrid met ruime cijfers: 4-1. De regerend kampioen staat op de vierde plaats in de competitie, 8 punten achter koploper Girona.

Meer uit Voetbal

Rashford leidt FC Barcelona langs Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.

2 uur geleden
Manchester City rekent in Champions League af met tiental Napoli

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.

2 uur geleden
Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

4 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

4 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

7 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

8 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

13 uur geleden