FC Barcelona komende periode zonder geblesseerde Torres
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan de komende periode geen beroep doen op aanvaller Ferran Torres. De 24-jarige Spanjaard kampt met een spierblessure in zijn dijbeen, meldde de koploper van La Liga.
Barcelona noemde geen tijdsduur voor zijn herstel, maar volgens Spaanse media zou hij zes tot acht weken afwezig kunnen zijn. Hij mist door de blessure ook de komende interlands van Spanje. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente speelt zaterdag in de Nations League tegen Denemarken, waarna dinsdag een duel met Servië volgt.
Torres liep de blessure zondag op tijdens de gewonnen competitiewedstrijd bij Alavés (0-3). Dani Olmo, Gavi, Fermín López, Andreas Christensen, Ronald Araújo en Marc-André ter Stegen staan eveneens aan de kant met blessures.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.
15 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een overtuigende zege geboekt. De Londenaren zetten voor eigen publiek Bournemouth met 5-1 aan de kant.
2 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse voetbalcompetitie. De regerend kampioen moest zich in de uitwedstrijd tegen Augsburg FC met een gelijkspel tevredenstellen: 2-2. Eerder speelde Bayern München doelpuntloos gelijk bij Schalke 04.
2 uur geledenAUGSBURG (ANP/DPA) - Robin Fellhauer heeft zaterdag het snelste doelpunt ooit in de Bundesliga gemaakt. De aanvaller van Augsburg FC deed dat in de thuiswedstrijd tegen Bayern München, waarin hij na acht seconden scoorde.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.
4 uur geleden