Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona kan aankoop Koundé nog altijd niet inschrijven

FC Barcelona kan aankoop Koundé nog altijd niet inschrijven

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona kan de Franse zomeraanwinst Jules Koundé nog altijd niet inschrijven bij de organisatie van La Liga. De Spaanse club betaalde enkele weken geleden zo'n 50 miljoen euro om Koundé (23) over te nemen van Sevilla. Barcelona is echter gebonden aan een salarisplafond en heeft op dit moment niet de financiële ruimte om Koundé in te schrijven.

De ploeg van trainer Xavi speelt zondagavond in San Sebastián tegen Real Sociedad. Barcelona moet extra inkomsten genereren of spelers verkopen om de Franse verdediger te kunnen laten spelen. "Onze prioriteit is nu Koundé inschrijven", aldus Xavi. "We hebben nog een dag, wellicht lukt het."

Tot de spelers die mogen vertrekken, behoren de aanvallers Memphis Depay (die mogelijk naar Juventus gaat) en Pierre-Emerick Aubameyang. Xavi wil ook af van vleugelverdediger Sergiño Dest (ex-Ajax).

De Jong

Barcelona mist tegen Real Sociedad de geschorste aanvoerder Sergio Busquets, die vorige week bij de competitiestart tegen Rayo Vallecano (0-0) met rood van het veld werd gestuurd. Xavi noemde Frenkie de Jong, Franck Kessié en Miralem Pjanic als mogelijke vervangers van Busquets.

De Jong werd deze zomer veelvuldig in verband gebracht met Manchester United, maar de Engelse club van trainer Erik ten Hag gaat zich nu versterken met de Braziliaanse middenvelder Casemiro van Real Madrid. "Frenkie is een spectaculaire speler", zei Xavi, die al herhaaldelijk heeft aangegeven de Oranje-international graag te behouden. De clubleiding hoopt De Jong, een van de grootverdieners, echter te verkopen.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

8 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

8 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

8 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

9 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

11 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

11 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

12 uur geleden