Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona in oefenwedstrijd te sterk voor Real Madrid

FC Barcelona in oefenwedstrijd te sterk voor Real Madrid

LAS VEGAS (ANP) - FC Barcelona heeft in een oefenwedstrijd in de Verenigde Staten gewonnen van Real Madrid. In het uitverkochte Allegiant Stadium in Las Vegas maakte de Braziliaanse aankoop Raphinha na 27 minuten het enige doelpunt: 1-0. Het was de tweede keer dat de 'Clasico' op Amerikaanse bodem werd gespeeld: in juli 2017 won FC Barcelona met 3-2.

Frenkie de Jong startte op de bank bij Barcelona. Trainer Xavi koos voor een middenveld met Nico González, Sergio Busquets en Gavi. De Jong viel later in de wedstrijd wel in, net als mede-international Memphis Depay. De Poolse spits Robert Lewandowski maakte zijn debuut voor FC Barcelona.

"Robert is een wereldster", aldus Xavi over zijn nieuwe aanwinst. "Een wereldster die met veel nederigheid naar ons toe is gekomen." De trainer voegde eraan toe dat Lewandowski zich snel aan het team heeft aangepast en zei waarde te hechten aan de zege, ook al was het in een oefenduel. "Voor mij zijn er geen vriendschappelijke wedstrijden."

Meer uit Voetbal

Spits Højlund blijft na huurperiode definitief bij Napoli

NAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.

5 uur geleden
FC Groningen neemt Hernes definitief over van Newcastle United

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.

5 uur geleden
Nederlandse clubs leveren meer WK-deelnemers dan ooit

DEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.

7 uur geleden
PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

20 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

20 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

22 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

22 uur geleden