FC Barcelona en Juventus spelen gelijk in oefenduel in de VS
DALLAS (ANP) - FC Barcelona en Juventus hebben gelijkgespeeld in een oefenwedstrijd in de Verenigde Staten. In Dallas werd het 2-2. FC Barcelona stond twee keer op voorsprong.
Ousmane Dembélé nam in Cotton Bowl beide doelpunten van Barça voor zijn rekening, Moise Kean was twee keer trefzeker namens Juventus.
Bij FC Barcelona speelde Frenkie de Jong de tweede helft en Memphis Depay viel na ruim een uur in voor Robert Lewandowski. Bij Juventus ontbrak Paul Pogba, die niet was meegereisd wegens een knieblessure.
FC Barcelona komt komend weekend in de VS nog in actie tegen NY Red Bulls, Juventus treft dan Real Madrid.
In San Francisco slaagde Real er niet in het vriendschappelijke duel met het Mexicaanse Club América te winnen. Ook daar werd het 2-2. Karin Benzema en Eden Hazard (penalty) kwamen tot scoren in Oracle Park, het stadion van honkbalclub San Francisco Giants. Club América maakte in de 82e minuut vanaf 11 meter gelijk.
De Spaanse competitie begint op vrijdag 12 augustus.
Meer uit Voetbal
BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
15 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
21 minuten geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
25 minuten geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
1 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.
5 uur geleden