FC Barcelona en Juventus spelen gelijk in oefenduel in de VS
DALLAS (ANP) - FC Barcelona en Juventus hebben gelijkgespeeld in een oefenwedstrijd in de Verenigde Staten. In Dallas werd het 2-2. FC Barcelona stond twee keer op voorsprong.
Ousmane Dembélé nam in Cotton Bowl beide doelpunten van Barça voor zijn rekening, Moise Kean was twee keer trefzeker namens Juventus.
Bij FC Barcelona speelde Frenkie de Jong de tweede helft en Memphis Depay viel na ruim een uur in voor Robert Lewandowski. Bij Juventus ontbrak Paul Pogba, die niet was meegereisd wegens een knieblessure.
FC Barcelona komt komend weekend in de VS nog in actie tegen NY Red Bulls, Juventus treft dan Real Madrid.
In San Francisco slaagde Real er niet in het vriendschappelijke duel met het Mexicaanse Club América te winnen. Ook daar werd het 2-2. Karin Benzema en Eden Hazard (penalty) kwamen tot scoren in Oracle Park, het stadion van honkbalclub San Francisco Giants. Club América maakte in de 82e minuut vanaf 11 meter gelijk.
De Spaanse competitie begint op vrijdag 12 augustus.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
8 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
8 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
8 uur geleden