FC Barcelona en Juventus spelen gelijk in oefenduel in de VS
DALLAS (ANP) - FC Barcelona en Juventus hebben gelijkgespeeld in een oefenwedstrijd in de Verenigde Staten. In Dallas werd het 2-2. FC Barcelona stond twee keer op voorsprong.
Ousmane Dembélé nam in Cotton Bowl beide doelpunten van Barça voor zijn rekening, Moise Kean was twee keer trefzeker namens Juventus.
Bij FC Barcelona speelde Frenkie de Jong de tweede helft en Memphis Depay viel na ruim een uur in voor Robert Lewandowski. Bij Juventus ontbrak Paul Pogba, die niet was meegereisd wegens een knieblessure.
FC Barcelona komt komend weekend in de VS nog in actie tegen NY Red Bulls, Juventus treft dan Real Madrid.
In San Francisco slaagde Real er niet in het vriendschappelijke duel met het Mexicaanse Club América te winnen. Ook daar werd het 2-2. Karin Benzema en Eden Hazard (penalty) kwamen tot scoren in Oracle Park, het stadion van honkbalclub San Francisco Giants. Club América maakte in de 82e minuut vanaf 11 meter gelijk.
De Spaanse competitie begint op vrijdag 12 augustus.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
9 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
10 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
10 uur geleden