FC Barcelona en Juventus spelen gelijk in oefenduel in de VS
DALLAS (ANP) - FC Barcelona en Juventus hebben gelijkgespeeld in een oefenwedstrijd in de Verenigde Staten. In Dallas werd het 2-2. FC Barcelona stond twee keer op voorsprong.
Ousmane Dembélé nam in Cotton Bowl beide doelpunten van Barça voor zijn rekening, Moise Kean was twee keer trefzeker namens Juventus.
Bij FC Barcelona speelde Frenkie de Jong de tweede helft en Memphis Depay viel na ruim een uur in voor Robert Lewandowski. Bij Juventus ontbrak Paul Pogba, die niet was meegereisd wegens een knieblessure.
FC Barcelona komt komend weekend in de VS nog in actie tegen NY Red Bulls, Juventus treft dan Real Madrid.
In San Francisco slaagde Real er niet in het vriendschappelijke duel met het Mexicaanse Club América te winnen. Ook daar werd het 2-2. Karin Benzema en Eden Hazard (penalty) kwamen tot scoren in Oracle Park, het stadion van honkbalclub San Francisco Giants. Club América maakte in de 82e minuut vanaf 11 meter gelijk.
De Spaanse competitie begint op vrijdag 12 augustus.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
4 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
4 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
9 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
16 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
1 dag geleden