Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona een maand zonder Olmo door hamstringblessure

FC Barcelona een maand zonder Olmo door hamstringblessure

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het een maand doen zonder de deze zomer aangetrokken Dani Olmo. De 26-jarige Spanjaard heeft afgelopen weekend, in het met 4-1 gewonnen duel met Girona, een hamstringblessure opgelopen.

"Tests die maandagochtend bij Dani Olmo zijn uitgevoerd, hebben uitgewezen dat de aanvaller van Barcelona een blessure aan zijn rechterhamstring heeft opgelopen", aldus de Catalaanse club in een verklaring. "De verwachting is dat hij de komende vier tot vijf weken niet beschikbaar is."

Olmo heeft in drie duels drie keer gescoord voor Barça, dat hem deze zomer overnam van RB Leipzig. Hij dankte de transfer aan een goed EK, waar hij met Spanje de titel pakte.

FC Barcelona speelt donderdag in de Champions League tegen AS Monaco. Over twee weken is Young Boys de tegenstander in dat toernooi.

Meer uit Voetbal

Rutten stopt na vijf jaar als technisch adviseur bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Fred Rutten is niet langer technisch adviseur bij voetbalclub NEC. De 63-jarige Wijchenaar legt zijn werkzaamheden bij de Nijmegenaren na vijf jaar neer, meldt NEC.

24 minuten geleden
Argentinië houdt ondanks verloren WK-finale nationale feestdag

BUENOS AIRES (ANP/DPA) - In Argentinië wordt een nationale feestdag afgekondigd zodra het Argentijnse elftal een moment voor de huldiging heeft gekozen. Dat schrijft president Javier Milei op X naar aanleiding van de door Argentinië van Spanje verloren WK-finale (0-1), zondagavond in New York.

59 minuten geleden
Nederlands elftal ontvangt op WK van FIFA de Fair Play Award

EAST RUTHERFORD (ANP) - Het Nederlands elftal was op het wereldkampioenschap voetbal de meest sportieve ploeg. Dat is het oordeel van de FIFA, die na afloop van de finale tussen Spanje en Argentinië (1-0) bekendmaakte dat Oranje de Fair Play Award won.

8 uur geleden
Trump en Infantino overhandigen wereldbeker aan Spanjaard Rodri

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft in de Nederlandse nacht van zondag op maandag samen met FIFA-voorzitter Gianni Infantino de wereldbeker uitgereikt aan Rodri, de Spaanse aanvoerder en beste speler van het WK. Spanje versloeg Argentinië in de finale van het grootste WK ooit in East Rutherford na verlenging met 1-0. Spanje werd voor de tweede keer wereldkampioen.

8 uur geleden
Messi in tranen na verlies finale van zijn zesde WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in tranen afscheid genomen van zijn zesde WK voetbal. De spelmaker van Argentinië verloor in de eindstrijd in East Rutherford na verlenging met 1-0 van Spanje. Messi werd in 2022 wel wereldkampioen met zijn land toen de Argentijnen na strafschoppen wonnen van Frankrijk.

10 uur geleden
Spaanse bondscoach De la Fuente 'heel erg trots' op zijn elftal

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente is "heel erg trots" op zijn voetballers die in East Rutherford wereldkampioen werden door Argentinië te verslaan (1-0). "Dit is een hele goede generatie voetballers. We zijn altijd in onze ideeën blijven geloven", zei de bondscoach in een flashinterview op het veld. "Het is een hele sterke groep met veel potentie en talent. Ik ben er trots op dat ik deze groep mocht leiden."

10 uur geleden
Mbappé topscorer van WK 2026 en WK-topscorer aller tijden

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé (27) is met tien doelpunten topscorer van het WK voetbal geworden. Lionel Messi (39), die in de WK-finale op zondag niet tot scoren kwam, eindigde met acht treffers op de tweede plaats. Spanje won de finale met 1-0 na verlenging van Argentinië door een doelpunt van Ferran Torres.

10 uur geleden