FC Barcelona een maand zonder Olmo door hamstringblessure
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het een maand doen zonder de deze zomer aangetrokken Dani Olmo. De 26-jarige Spanjaard heeft afgelopen weekend, in het met 4-1 gewonnen duel met Girona, een hamstringblessure opgelopen.
"Tests die maandagochtend bij Dani Olmo zijn uitgevoerd, hebben uitgewezen dat de aanvaller van Barcelona een blessure aan zijn rechterhamstring heeft opgelopen", aldus de Catalaanse club in een verklaring. "De verwachting is dat hij de komende vier tot vijf weken niet beschikbaar is."
Olmo heeft in drie duels drie keer gescoord voor Barça, dat hem deze zomer overnam van RB Leipzig. Hij dankte de transfer aan een goed EK, waar hij met Spanje de titel pakte.
FC Barcelona speelt donderdag in de Champions League tegen AS Monaco. Over twee weken is Young Boys de tegenstander in dat toernooi.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
12 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
3 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
10 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
13 uur geleden