FC Barcelona een maand zonder Olmo door hamstringblessure
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het een maand doen zonder de deze zomer aangetrokken Dani Olmo. De 26-jarige Spanjaard heeft afgelopen weekend, in het met 4-1 gewonnen duel met Girona, een hamstringblessure opgelopen.
"Tests die maandagochtend bij Dani Olmo zijn uitgevoerd, hebben uitgewezen dat de aanvaller van Barcelona een blessure aan zijn rechterhamstring heeft opgelopen", aldus de Catalaanse club in een verklaring. "De verwachting is dat hij de komende vier tot vijf weken niet beschikbaar is."
Olmo heeft in drie duels drie keer gescoord voor Barça, dat hem deze zomer overnam van RB Leipzig. Hij dankte de transfer aan een goed EK, waar hij met Spanje de titel pakte.
FC Barcelona speelt donderdag in de Champions League tegen AS Monaco. Over twee weken is Young Boys de tegenstander in dat toernooi.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan nog geen update geven over de slachtoffers van het vuurwerkincident tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord van zondag. "We richten ons momenteel op de nazorg van de slachtoffers en de opsporing van de daders", antwoordde een woordvoerder van de club op vragen van het ANP.
13 minuten geledenNYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
5 uur geledenSANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
11 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
14 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
18 uur geleden