FC Barcelona een maand zonder Olmo door hamstringblessure
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het een maand doen zonder de deze zomer aangetrokken Dani Olmo. De 26-jarige Spanjaard heeft afgelopen weekend, in het met 4-1 gewonnen duel met Girona, een hamstringblessure opgelopen.
"Tests die maandagochtend bij Dani Olmo zijn uitgevoerd, hebben uitgewezen dat de aanvaller van Barcelona een blessure aan zijn rechterhamstring heeft opgelopen", aldus de Catalaanse club in een verklaring. "De verwachting is dat hij de komende vier tot vijf weken niet beschikbaar is."
Olmo heeft in drie duels drie keer gescoord voor Barça, dat hem deze zomer overnam van RB Leipzig. Hij dankte de transfer aan een goed EK, waar hij met Spanje de titel pakte.
FC Barcelona speelt donderdag in de Champions League tegen AS Monaco. Over twee weken is Young Boys de tegenstander in dat toernooi.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Joey Veerman voelde mee met Mexx Meerdink na zijn overtreding op de AZ-spits die tot de vroege rode kaart van de PSV'er leidde. "Ik vond het sneu, hij lag te bibberen en hij had ook wel een flinke jaap achter zijn oor. Ik probeerde hem rustig te krijgen, maar hij raakte een beetje in paniek", zei Veerman tegen ESPN na de 4-0-nederlaag in de strijd om de Johan Cruijff Schaal.
11 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - AZ heeft in de strijd om de Johan Cruijff Schaal dankbaar geprofiteerd van een vroege rode kaart voor PSV'er Joey Veerman en de prijs voor de tweede keer gewonnen. In het zonnige Eindhoven werd het 4-0. Veerman werd binnen tien minuten van het veld gestuurd nadat hij met zijn schoen Mexx Meerdink in het gezicht had geraakt. Meerdink kon met een pleister op de wang door en kopte AZ halverwege de eerste helft op voorsprong. Na rust voerden Weslley Patati, Elijah Dijkstra en Ro-Zangelo Daal de score verder op.
49 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - AZ heeft in de strijd om de Johan Cruijff Schaal overtuigend gewonnen van een tiental van landskampioen PSV: 0-4. De Alkmaarders wonnen de Nederlandse Supercup voor de tweede keer. PSV speelde vanaf de negende minuut met een man minder na een rode kaart voor Joey Veerman.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman heeft al in de negende minuut tegen AZ in het duel om de Johan Cruijff Schaal een rode kaart gekregen. De 27-jarige middenvelder raakte met zijn schoen Mexx Meerdink in het gezicht tijdens een duel om de bal. Videoscheidsrechter Pol van Boekel had enkele minuten nodig om in te grijpen, waarna scheidsrechter Serdar Gözübüyük zijn advies voor een rode kaart volgde.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag in een oefenwedstrijd van 120 minuten in De Kuip met 2-1 gewonnen van Atalanta Bergamo. Daarmee wonnen de Rotterdammers de eerste editie van de Kuip Cup.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid is blij dat de FIFA afziet van het controversiële plan voor particuliere investeringen bij WK's. "Onze club is van mening dat dit goed nieuws is voor het voetbal, voor de instellingen en, bovenal, voor de miljoenen fans van onze geliefde sport", aldus Real Madrid in een verklaring.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Sven Mijnans start om 18.00 uur bij PSV in de strijd om de Johan Cruijff Schaal tegen zijn voormalige club AZ. De 26-jarige Mijnans kwam deze zomer over van de Alkmaarders en is de enige grote aankoop van de landskampioen tot nu toe deze transferperiode. Trainer Peter Bosz heeft ook basisplaatsen voor WK-ganger Guus Til en de 18-jarige aanvaller Amir Bouhamdi.
3 uur geleden