FC Barcelona boekt ook ruime overwinning bij Sevilla
SEVILLA (ANP) - FC Barcelona blijft het goed doen in de Spaanse voetbalcompetitie. De Catalanen boekten bij FC Sevilla de derde ruime overwinning op rij: 0-3. Frenkie de Jong deed het laatste half uur mee. Toen was de eindstand al bereikt. Memphis Depay bleef op de reservebank zitten.
Robert Lewandowski had een belangrijk aandeel in de zege. De 34-jarige Poolse spits stiftte de bal halverwege de eerste helft over keeper Bono richting het doel. Een verdediger van Sevilla kon de bal nog net voor de lijn weghalen, maar de meegelopen Raphinha kopte in de rebound raak.
Lewandowski zorgde in de 36e minuut zelf voor de tweede treffer, door de bal na een pass van de Fransman Jules Koundé op de borst aan te nemen en nog voor de stuit raak te schieten (0-2).
Eric García ontdeed het duel van de spanning door kort na de pauze de 0-3 te maken, opnieuw was Koundé de aangever.
FC Barcelona won de twee vorige competitieduels van Real Sociedad (1-4) en Real Valladolid (4-0). De ploeg van trainer Xavi heeft na vier duels 10 punten. Real Madrid leidt met 12 punten.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
12 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
20 uur geleden