FC Barcelona boekt kleine zege op tiental Las Palmas
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft een kleine overwinning behaald op Las Palmas. De Catalanen waren met 1-0 te sterk.
Las Palmas speelde een groot gedeelte van de wedstrijd met een man minder. Doelman Alvaro Valles kreeg in de 24e minuut een rode kaart voor een overtreding op Raphinha.
Na een uur spelen wist Barcelona te profiteren van de overtalsituatie. Na een fraaie pass achter de verdediging van Las Palmas van João Félix kwam de bal op het hoofd van Raphinha terecht: 1-0.
Achterstand op Real Madrid
De geblesseerde Frenkie de Jong ontbrak nog bij Barcelona. Daley Sinkgraven kwam bij Las Palmas niet van de reservebank af.
FC Barcelona heeft als nummer 2 een achterstand van 5 punten op Real Madrid. De koploper ontvangt zondag Athletic Club.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
5 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden