
FC Barcelona boekt kleine zege op tiental Las Palmas
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft een kleine overwinning behaald op Las Palmas. De Catalanen waren met 1-0 te sterk.
Las Palmas speelde een groot gedeelte van de wedstrijd met een man minder. Doelman Alvaro Valles kreeg in de 24e minuut een rode kaart voor een overtreding op Raphinha.
Na een uur spelen wist Barcelona te profiteren van de overtalsituatie. Na een fraaie pass achter de verdediging van Las Palmas van João Félix kwam de bal op het hoofd van Raphinha terecht: 1-0.
Achterstand op Real Madrid
De geblesseerde Frenkie de Jong ontbrak nog bij Barcelona. Daley Sinkgraven kwam bij Las Palmas niet van de reservebank af.
FC Barcelona heeft als nummer 2 een achterstand van 5 punten op Real Madrid. De koploper ontvangt zondag Athletic Club.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.
28 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.
31 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich bovenin de Premier League weer naast Arsenal gemeld. De Londenaren wonnen met 3-0 bij West Ham United en herstelden zich daarmee van de nederlaag in de vorige speelronde tegen Bournemouth (0-1).
3 uur geleden