Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Barcelona bevestigt langer aanblijven 'ambitieuze' coach Xavi

FC Barcelona bevestigt langer aanblijven 'ambitieuze' coach Xavi

BARCELONA (ANP) - Xavi blijft toch hoofdtrainer van FC Barcelona. Voorzitter Joan Laporta heeft op een persconferentie bevestigd dat de oefenmeester zijn tot medio 2025 lopende contract wil uitdienen. Veel Spaanse media wisten woensdagavond laat al dat de oud-middenvelder door de leiding van de Catalaanse club op andere gedachten is gebracht.

Xavi vertelde begin dit jaar na een nederlaag tegen Villarreal dat hij na dit seizoen ondanks een doorlopend contract afscheid wil nemen. "Ik wil geen probleem worden voor de club. Ik denk dat de huidige situatie een koerswijziging verdient", zei de trainer van Frenkie de Jong.

"Maar ik ben blij om te kunnen zeggen dat Xavi zal doorgaan als coach van het eerste elftal van Barcelona", vertelde Laporta donderdag op een persconferentie. "Hij wilde vertrekken, maar we hebben gesproken en Xavi heeft aangegeven graag aan het roer te blijven van ons project. Hij is zeer ambitieus."

Xavi volgende eind 2021 de ontslagen Ronald Koeman bij FC Barcelona op. Hij loodste zijn ploeg vorig jaar naar de landstitel. Barcelona lijkt dit seizoen genoegen te moeten nemen met een tweede eindklassering. De club werd door Paris Saint-Germain uitgeschakeld in de kwartfinale van de Champions League.

Meer uit Voetbal

De Roon in ogen van Koeman enige juiste vervanger voor Schouten

ZEIST (ANP) - Marten de Roon is in de ogen van Ronald Koeman de beste vervanger voor Jerdy Schouten in de WK-selectie van Oranje. De PSV'er liep begin april een zware blessure op en staat maanden aan de kant.

8 minuten geleden
Maatsen en Geertruida op reservelijst Oranje voor WK

ZEIST (ANP) - Ian Maatsen en Lutsharel Geertruida mogen nog een klein beetje hopen op deelname aan het wereldkampioenschap voetbal met Oranje. De verdedigers staan op een reservelijst, zei bondscoach Ronald Koeman woensdag op een persconferentie.

1 uur geleden
WK-selectie Oranje op dertien plaatsen anders dan op EK

ZEIST (ANP) - De selectie van het Nederlands elftal voor het komende WK is op dertien plaatsen gewijzigd ten opzichte van het EK van 2024 in Duitsland. Dat is precies de helft van de groep.

1 uur geleden
Koeman laat Liverpool-speler Frimpong buiten WK-selectie

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman neemt Jeremie Frimpong niet mee naar het WK. De speler van Liverpool ontbreekt in de woensdag vrijgegeven selectie van 26 spelers. Frimpong heeft een wisselvallig seizoen achter de rug en had geregeld te maken met blessures.

1 uur geleden
Verdediger De Vrij mist WK, Depay en Timber wel in selectie

ZEIST (ANP) - Stefan de Vrij doet niet mee met Nederland aan het wereldkampioenschap voetbal. De 34-jarige verdediger raakte zaterdag geblesseerd tijdens een competitiewedstrijd van zijn club Internazionale en is niet op tijd fit.

1 uur geleden
Koeman neemt middenvelders De Roon en Til mee naar WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon en Guus Til gaan volgende maand met het Nederlands elftal mee naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De twee middenvelders maken deel uit van de selectie van 26 spelers, die de KNVB zojuist heeft vrijgegeven. Bondscoach Ronald Koeman geeft om 14.45 uur tijdens een persconferentie in Zeist tekst en uitleg.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles legt met Noor Haug nieuwe keeper vast

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met Kjetil Haug een nieuwe keeper aangetrokken. De 27-jarige Noor komt transfervrij over van Toulouse. In Deventer heeft hij zijn handtekening gezet onder een verbintenis voor drie seizoenen, meldt de Overijsselse club.

2 uur geleden