Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Augsburg ontslaat trainer Maassen

FC Augsburg ontslaat trainer Maassen

AUGSBURG (ANP) - FC Augsburg heeft trainer Enrico Maassen ontslagen. De Duitse voetbalclub houdt de trainer verantwoordelijk voor de slechte resultaten. Augsburg staat met 5 punten vijftiende en won in dit seizoen pas één keer in de Bundesliga.

Maassen, die sinds juni 2022 bij Augsburg werkte, is de eerste trainer die dit seizoen moet vertrekken bij een voetbalclub op het hoogste niveau in Duitsland. Voorlopig neemt Tobias Strobl, de coach van Onder 23, als interim de taken over bij Augsburg, waar Jeffrey Gouweleeuw in de verdediging speelt.

"We hebben na de eerste zeven wedstrijden van het seizoen en de thuisnederlaag tegen Darmstad (1-2) de tijd genomen om de huidige sportieve situatie en ontwikkeling van het team te bekijken", zei sportdirecteur Marinko Jurendic. "Na gesprekken met Enrico Maassen zijn we tot de overtuiging gekomen dat we een verandering in de positie van de hoofdtrainer moeten doorvoeren."

"Ik ben natuurlijk heel teleurgesteld over deze beslissing, omdat ik ervan overtuigd was dat we samen voor de ommekeer hadden kunnen zorgen", zei Maassen (39). "Ik wens Augsburg het beste in de toekomst."

Meer uit Voetbal

Guardiola toe aan duizendste wedstrijd als coach

MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.

3 uur geleden
Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

5 uur geleden
Voetbalsters oefenen tegen Portugal en Zuid-Korea

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.

5 uur geleden
PSV met bijna fitte selectie richting topper tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.

5 uur geleden
Sliti, Ouaissa, Oufkir en Haen debuteren in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.

6 uur geleden
Feyenoord betreurt ongeregeldheden met fans in Stuttgart

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord betreurt de ongeregeldheden met fans tijdens de uitwedstrijd van donderdag tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De Duitse politie arresteerde zestien supporters van de club uit Rotterdam.

8 uur geleden
Bondscoach Koeman haalt Feyenoorder Valente bij Oranje

ZEIST (ANP) - Luciano Valente is voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige middenvelder van Feyenoord opgeroepen voor de duels met Polen en Litouwen in het kwalificatietoernooi voor het WK komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

8 uur geleden