FC Astana meldt komst in opspraak geraakte voetballer Vloet
ASTANA (ANP) - De in opspraak geraakte voetballer Rai Vloet zet zijn carrière voort bij FC Astana. De club uit Kazachstan maakt de komst van de aanvaller bekend via social media. Astana plaatste een foto van de aanvaller met daarbij de tekst "Welkom Rai" en de mededeling dat hij een contract heeft ondertekend.
De 26-jarige middenvelder heeft nog een contract bij Heracles, maar de club uit Almelo heeft in januari laten weten dat hij werd geschorst nadat was gebleken dat zijn betrokkenheid bij een dodelijk auto-ongeval groter was dan de voetballer eerder had beweerd. Vloet zat in november 2021 samen met een vriend in de auto die op de A4 achter op een andere auto reed. Eén van de inzittenden daarvan, een 4-jarige jongen, overleed aan de gevolgen van de botsing.
Heracles laat weten later op de avond op de eigen kanalen met een verklaring te komen en zegt tot dan nog niets over de mogelijke transfer.
De club had Vloet eerder in januari terug laten keren in de selectie en bood daar later de excuses voor aan. Directeur Rob Toussaint van Heracles Almelo liet weten dat hij nooit meer een wedstrijd zal spelen voor de club. Dat zei hij nadat de politie had bevestigd dat het Vloet was die achter het stuur had gezeten. De voetballer zou niet alleen veel te hard hebben gereden, maar ook te veel hebben gedronken.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
4 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
5 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
3 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
18 uur geleden