Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Astana meldt komst in opspraak geraakte voetballer Vloet

FC Astana meldt komst in opspraak geraakte voetballer Vloet

ASTANA (ANP) - De in opspraak geraakte voetballer Rai Vloet zet zijn carrière voort bij FC Astana. De club uit Kazachstan maakt de komst van de aanvaller bekend via social media. Astana plaatste een foto van de aanvaller met daarbij de tekst "Welkom Rai" en de mededeling dat hij een contract heeft ondertekend.

De 26-jarige middenvelder heeft nog een contract bij Heracles, maar de club uit Almelo heeft in januari laten weten dat hij werd geschorst nadat was gebleken dat zijn betrokkenheid bij een dodelijk auto-ongeval groter was dan de voetballer eerder had beweerd. Vloet zat in november 2021 samen met een vriend in de auto die op de A4 achter op een andere auto reed. Eén van de inzittenden daarvan, een 4-jarige jongen, overleed aan de gevolgen van de botsing.

Heracles laat weten later op de avond op de eigen kanalen met een verklaring te komen en zegt tot dan nog niets over de mogelijke transfer.

De club had Vloet eerder in januari terug laten keren in de selectie en bood daar later de excuses voor aan. Directeur Rob Toussaint van Heracles Almelo liet weten dat hij nooit meer een wedstrijd zal spelen voor de club. Dat zei hij nadat de politie had bevestigd dat het Vloet was die achter het stuur had gezeten. De voetballer zou niet alleen veel te hard hebben gereden, maar ook te veel hebben gedronken.

Meer uit Voetbal

De Jong toch in hoofdtoernooi Roland Garros na afmelding Fils

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag toch meedoen aan het hoofdtoernooi van Roland Garros. De 25-jarige Nederlander verloor eerder deze week in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi, maar profiteert van de afmelding van Arthur Fils. De Jong treft in de eerste ronde de 41-jarige Zwitser Stan Wawrinka, die het toernooi in 2015 won.

1 uur geleden
Portugees Fernandes verkozen tot beste speler in Premier League

MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

6 uur geleden
Eenhoorn nieuwe algemeen directeur Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.

6 uur geleden
FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

7 uur geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

8 uur geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

10 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

20 uur geleden