Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FBK Games mag 1500 toeschouwers toelaten

FBK Games mag 1500 toeschouwers toelaten

HENGELO (ANP) - Er zijn 1500 toeschouwers welkom bij de FBK Games op 6 juni in Hengelo. Dat heeft toernooidirecteur Hans Kloosterman van het atletiekevenement vrijdag te horen gekregen van het ministerie van VWS en burgemeester Sander Schelberg van Hengelo.

Het publiek moet zich in het stadion in Hengelo aan de coronaregels houden. Dat betekent dat er alleen zitplaatsen in de kaartverkoop gaan en dat er rekening gehouden moet worden met de anderhalve meter afstand. Daarnaast moeten de toeschouwers een negatieve coronatest overhandigen.

Atleten Dafne Schippers, Sifan Hassan en Femke Bol hebben toegezegd te starten bij de FBK Games. Ook de wereldrecordhouder polsstokhoogspringen Arman Duplantis uit Zweden is vastgelegd. Het atletiekevenement meldt dat de kaartverkoop voor de veertigste editie op dinsdag 25 mei om 12.00 uur van start gaat.

Meer uit Sport

Verstappen ziet kansen op vijfde wereldtitel

AUSTIN (ANP) - Verstappen sprak na zijn overwinning in de Grote Prijs van de Verenigde Staten van een ongelofelijk weekend. De viervoudig wereldkampioen ziet kansen op een vijfde wereldtitel. "We moeten voor dit soort weekenden blijven zorgen. Het wordt heel spannend tot de laatste race", zei hij in het interview na afloop van de race.

6 uur geleden
Verstappen ziet kansen op vijfde wereldtitel

AUSTIN (ANP) - Verstappen sprak na zijn overwinning in de Grote Prijs van de Verenigde Staten van een ongelofelijk weekend. De viervoudig wereldkampioen ziet kansen op een vijfde wereldtitel. "We moeten voor dit soort weekenden blijven zorgen. Het wordt heel spannend tot de laatste race", zei hij in het interview na afloop van de race.

8 uur geleden
Verstappen wint GP in Austin en ziet WK-kansen stijgen

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft voor de vierde keer de Grote Prijs van de Verenigde Staten op zijn naam geschreven. De regerend wereldkampioen leidde op het Circuit of the Americas van start tot finish en liep in de titelstrijd weer verder in op klassementsleider Oscar Piastri uit Australië en diens Britse teamgenoot bij McLaren, Lando Norris.

9 uur geleden
Tennisser Auger-Aliassime wint ATP-toernooi Brussel

BRUSSEL (ANP) - Tennisser Félix Auger-Aliassime heeft het ATP-toernooi van Brussel op zijn naam geschreven. De 25-jarige Canadees versloeg in de finale in drie sets de Tsjech Jiri Lehecka: 7-6 (2) 6-7 (6) 6-2.

12 uur geleden
Grote Prijs van de Verenigde Staten in F1 tot 2034 in Austin

AUSTIN (ANP/RTR) - De Grote Prijs van de Verenigde Staten in de Formule 1 blijft in ieder geval tot en met 2034 op het Circuit of the Americas in Austin. Dat heeft de Formule 1, die eigendom is van Liberty Media, zondag bekendgemaakt.

13 uur geleden
Judoka Van 't End beëindigt eind dit jaar loopbaan

ARNHEM (ANP) - Judoka Noël van 't End beëindigt aan het einde van dit jaar zijn carrière. De voormalige wereldkampioen in de klasse tot 90 kilogram neemt op 21 december tijdens de NK in Almere afscheid.

13 uur geleden
Turner Schmidt ziet kans op meerkampfinale verder slinken

JAKARTA (ANP) - Turner Casimir Schmidt zag zondagavond lokale tijd in Jakarta zijn kansen op de meerkampfinale (top-24) op de WK verder slinken. Schmidt staat na zes van de in totaal acht subdivisies op plek 21. Maandagochtend worden de laatste twee subdivisies geturnd voordat het eindresultaat bekend is.

14 uur geleden