Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Favoriete Amerikaanse voetbalsters hard onderuit bij start Spelen

Favoriete Amerikaanse voetbalsters hard onderuit bij start Spelen

TOKIO (ANP) - De Amerikaanse voetbalsters hebben bij de start van de Olympische Spelen een zware nederlaag moeten incasseren. De regerend wereldkampioen, die met sterren als Alex Morgan, Megan Rapinoe en Carli Lloyd naar Japan is gekomen, verloor in Tokio met 3-0 van Zweden. Stina Blackstenius maakte twee doelpunten.

Bij de Spelen van Rio 2016 werden de Amerikaanse vrouwen in de kwartfinales via strafschoppen uitgeschakeld door Zweden. Blackstenius scoorde toen in de reguliere speeltijd ook al (1-1). Zweden bereikte in Rio de finale, waarin het ondanks weer een treffer van Blackstenius verloor van Duitsland (1-2).

'Team USA' prolongeerde twee jaar geleden op het WK in Frankrijk de wereldtitel. De Amerikaanse voetbalsters versloegen Oranje toen in de finale met 2-0. Op de Olympische Spelen pakten de voetbalsters uit de Verenigde Staten vier keer goud (1996, 2004, 2008 en 2012) en een keer zilver (2000).

Meer uit Voetbal

Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

22 minuten geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

23 minuten geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

1 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

1 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Kasanwirjo aan Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord verhuurt Neraysho Kasanwirjo de rest van dit voetbalseizoen aan Fortuna Sittard. Dat melden beide eredivisieclubs.

2 uur geleden
Sc Heerenveen keert via charter naar Eelde terug uit Spanje

HEERENVEEN (ANP) - De selectie van sc Heerenveen keert woensdag met een speciale charter terug naar Nederland. Dat heeft een woordvoerder van de club aan het ANP bevestigd. De Friese club zou aanvankelijk woensdagavond met een lijnvlucht van Barcelona naar Schiphol vliegen, maar die werd wegens winterse omstandigheden geannuleerd.

2 uur geleden
Sc Heerenveen huurt Noorse spits Nordas van Luton Town

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen neemt de Noorse spits Lasse Nordas voor een half jaar op huurbasis over van Luton Town. De 23-jarige Nordas kwam dit seizoen 18 keer in actie voor de Engelse club die actief is in de League One, daarin kwam hij tot vier doelpunten en drie assists.

5 uur geleden