Fati bezorgt Barcelona winst op Australische All Stars
SYDNEY (ANP) - Een doelpunt van Ansu Fati heeft Barcelona woensdag een benauwde 3-2-zege opgeleverd op een team van All Stars uit de Australische A-League. In Sydney waren liefst 70.000 toeschouwers aanwezig bij het vriendschappelijke duel waarvoor de ploeg van trainer Xavi 48 uur in Australië verbleef.
Barcelona, dat zondag het seizoen in Spanje afsloot, nam voor de rust een voorsprong door een doelpunt van Ousmane Dembélé, enthousiast begroet door een groot deel van het publiek. Het gelegenheidselftal onder leiding van coach Dwight Yorke kwam na rust op voorsprong voordat Adama Traoré weer gelijkmaakte. Fati besliste het duel een kwartier voor tijd, net nadat Frenkie de Jong was ingevallen. Luuk de Jong stond in de basis en werd na ruim een uur gewisseld, Memphis Depay bleef op de bank.
Yorke was trots op zijn ploeg. "Zeker gezien het feit dat we ons maar twee dagen hebben voorbereid op deze wedstrijd." Voor zijn ploeg scoorden Reno Piscopo en Adama Traoré, niet die van Barcelona maar een Ivoriaan die voor Western Sydney Wanderers uitkomt.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.
2 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetballers zijn in eigen land doorgedrongen tot de halve finale van de Afrika Cup. Het elftal van bondscoach Walid Regragui was in Rabat met 2-0 te sterk voor Kameroen, dat het toernooi vijf keer won. Alleen Egypte is met zeven eindzeges succesvoller dan Kameroen. Ismael Saibari maakte ruim een kwartier voor tijd de tweede treffer.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Lazio hebben de transfer van Kenneth Taylor naar de Italiaanse club afgerond. De Amsterdammers ontvangen een vaste transfersom van 16,85 miljoen euro voor de 23-jarige middenvelder. Dat meldt Ajax in een persbericht.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
9 uur geleden