Fati bezorgt Barcelona winst op Australische All Stars
SYDNEY (ANP) - Een doelpunt van Ansu Fati heeft Barcelona woensdag een benauwde 3-2-zege opgeleverd op een team van All Stars uit de Australische A-League. In Sydney waren liefst 70.000 toeschouwers aanwezig bij het vriendschappelijke duel waarvoor de ploeg van trainer Xavi 48 uur in Australië verbleef.
Barcelona, dat zondag het seizoen in Spanje afsloot, nam voor de rust een voorsprong door een doelpunt van Ousmane Dembélé, enthousiast begroet door een groot deel van het publiek. Het gelegenheidselftal onder leiding van coach Dwight Yorke kwam na rust op voorsprong voordat Adama Traoré weer gelijkmaakte. Fati besliste het duel een kwartier voor tijd, net nadat Frenkie de Jong was ingevallen. Luuk de Jong stond in de basis en werd na ruim een uur gewisseld, Memphis Depay bleef op de bank.
Yorke was trots op zijn ploeg. "Zeker gezien het feit dat we ons maar twee dagen hebben voorbereid op deze wedstrijd." Voor zijn ploeg scoorden Reno Piscopo en Adama Traoré, niet die van Barcelona maar een Ivoriaan die voor Western Sydney Wanderers uitkomt.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
1 minuut geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
13 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
17 uur geleden