Fati bezorgt Barcelona winst op Australische All Stars
SYDNEY (ANP) - Een doelpunt van Ansu Fati heeft Barcelona woensdag een benauwde 3-2-zege opgeleverd op een team van All Stars uit de Australische A-League. In Sydney waren liefst 70.000 toeschouwers aanwezig bij het vriendschappelijke duel waarvoor de ploeg van trainer Xavi 48 uur in Australië verbleef.
Barcelona, dat zondag het seizoen in Spanje afsloot, nam voor de rust een voorsprong door een doelpunt van Ousmane Dembélé, enthousiast begroet door een groot deel van het publiek. Het gelegenheidselftal onder leiding van coach Dwight Yorke kwam na rust op voorsprong voordat Adama Traoré weer gelijkmaakte. Fati besliste het duel een kwartier voor tijd, net nadat Frenkie de Jong was ingevallen. Luuk de Jong stond in de basis en werd na ruim een uur gewisseld, Memphis Depay bleef op de bank.
Yorke was trots op zijn ploeg. "Zeker gezien het feit dat we ons maar twee dagen hebben voorbereid op deze wedstrijd." Voor zijn ploeg scoorden Reno Piscopo en Adama Traoré, niet die van Barcelona maar een Ivoriaan die voor Western Sydney Wanderers uitkomt.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
17 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
18 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
19 uur geleden