Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fatale flatbrand Arnhem mogelijk veroorzaakt door vuurwerk

Fatale flatbrand Arnhem mogelijk veroorzaakt door vuurwerk

ARNHEM (ANP) - De politie houdt er rekening mee dat de fatale flatbrand in Arnhem is veroorzaakt door vuurwerk dat in de hal van het gebouw is afgestoken. Dat meldt de politie. Door de brand kwamen een 39-jarige man en zijn 4-jarige zoontje om het leven, de 36-jarige moeder en een 8-jarig dochtertje raakten gewond.

De brand brak tijdens de nieuwjaarsnacht uit in de flat aan het Gelderseplein. De brand woedde in de hal, de lift en het trappenhuis. Het gezin uit Arnhem was op bezoek in de flat en stond in de lift toen de brand uitbrak. De brandweer meldde dat zij via de liftkoker veel rook hadden binnengekregen. De moeder en dochter liggen in het ziekenhuis.

De brandweer evacueerde meerdere flatbewoners. Een deel van de bewoners is thuisgebleven.

De politie bekijkt momenteel beelden om erachter te komen wat er precies is gebeurd. Ook wil de politie praten met getuigen.

Meer uit Binnenland

Natuurmonumenten maakt zich 'ernstig zorgen' om natuur na branden

AMSTERDAM (ANP) - Natuurmonumenten maakt zich "ernstig zorgen" om de natuur vanwege de grote branden deze week. Dat zei lobbyist Nelleke Hijmans van de organisatie donderdagavond in talkshow Eva.

11 minuten geleden
Heidebrand Oirschot breidt zich niet meer uit

OIRSCHOT (ANP) - De brand op de Oirschotse Heide in Noord-Brabant is omsingeld en breidt zich naar verwachting niet meer uit. Dat meldt de veiligheidsregio Brabant-Zuidoost. De brandweer zal zeker tot middernacht bezig zijn met blussen. Het gebied is nog afgezet.

17 minuten geleden
Toestand burgemeester Roosendaal licht verbeterd, lang herstel

ROOSENDAAL (ANP) - De medische toestand van Mark Buijs, de burgemeester van Roosendaal, is licht verbeterd maar er is nog veel onduidelijk. Dat schrijft de gemeente op haar website. Naar verwachting gaat zijn herstel een lange tijd duren.

24 minuten geleden
Natuurbrand bij Weert breidt zich niet verder uit

WEERT (ANP) - De natuurbrand bij Weert breidt zich niet meer verder uit, zegt de veiligheidsregio. Volgens een woordvoerder beslaat de brand nu een gebied van naar schatting 700.000 vierkante meter, oftewel 70 hectare. Het lukt de brandweer om de brand binnen die zone te houden via zogeheten 'stoplijnen'.

2 uur geleden
Afgelopen dagen meerdere kleine brandjes op Oirschotse Hei

WINTELRE (ANP) - In de afgelopen dagen waren er al meerdere kleine brandjes op de Oirschotse Hei ten westen van Eindhoven. Die waren snel uit. Op de momenten dat die vuren uitbraken, waren militairen niet aan het oefenen op het terrein. Dat zegt de Koninklijke Marechaussee.

2 uur geleden
Vuur bij natuurbrand Weert gaat via boomtoppen

WEERT (ANP) - De natuurbrand bij Weert breidt zich steeds verder uit, meldt de veiligheidsregio. Het vuur springt op meerdere plekken over via boomtoppen.

4 uur geleden
Brandweer: natuurbrand op Oirschotse Hei nog niet onder controle

WINTELRE (ANP) - De brand op de Oirschotse Heide ten westen van Eindhoven is nog niet onder controle. Het vuur breidt zich nog uit, laat een woordvoerder van de brandweer weten. De brand heeft een geschatte omvang van ongeveer 500 bij 500 meter.

4 uur geleden