Fatale aanrijding in Wijchen, automobilist ervandoor
WIJCHEN (ANP) - In Wijchen is iemand overleden als gevolg van een aanrijding, maakte de politie bekend.
Het slachtoffer werd aangereden door een automobilist op De Ververt in de Gelderse plaats. Na de aanrijding stopte de bestuurder van de auto niet, maar ging deze ervandoor.
Over de identiteit van het slachtoffer is nog niets bekendgemaakt.
De politie doet onderzoek.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Het motief van Roman D. die ervan wordt verdacht dat hij op 27 maart vijf mensen neerstak rond de Dam in Amsterdam, is nog altijd onduidelijk. Dat kwam donderdag naar voren na de derde voorbereidende zitting in de zaak.
6 minuten geledenALKMAAR (ANP) - De politie heeft een 24-jarige man uit Heerhugowaard aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de dood van de 18-jarige Freek Postma uit Alkmaar. Daarmee komt het aantal aanhoudingen in de zaak op negen.
8 minuten geledenPAPENDRECHT (ANP) - De politie heeft 29 mensen opgepakt die een pand van vliegtuigonderdelenbouwer Fokker in Papendrecht hadden bezet. De actievoerders gingen donderdagochtend het gebouw in. Een deel ketende zich vast.
9 minuten geledenSELLINGEN (ANP) - De druk op het dorp Ter Apel is enorm nu het weer te vol is bij het aanmeldcentrum voor asielzoekers, zegt burgemeester Jaap Velema (Westerwolde). "Dit is dramatisch en teleurstellend." Volgens Velema ervaren inwoners en ondernemers dagelijks de gevolgen van de overbelasting. "Begrip voor opvang is er, maar de maat is vol."
10 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De rechtbank in Den Haag heeft een destijds 15-jarige jongen veroordeeld tot een jeugdgevangenisstraf van 290 dagen, waarvan 120 voorwaardelijk, voor het voorbereiden van en pogingen tot het toebrengen van letsel aan anderen. Hij kreeg ook een werkstraf van honderd uur.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De gang van zaken rondom de publicatie van een rapport van ombudsman Munish Ramlal zorgt voor ongemak in de Amsterdamse gemeenteraad. De raadsleden eisen helderheid van burgemeester Femke Halsema over de gang van zaken rondom de publicatie van het rapport.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft dinsdag en woensdag vier supporters van FC Utrecht aangehouden. De vier zouden na de Europese wedstrijd tegen Olympique Lyon op 25 september openlijk geweld hebben gepleegd. Zij mogen voorlopig niet bij wedstrijden van hun club aanwezig zijn. Tijdens de wedstrijd tegen FC Porto van donderdagavond moeten ze zich melden bij de politie.
2 uur geleden