Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fastned wint aanbesteding voor laadstations Duitse snelwegen

Fastned wint aanbesteding voor laadstations Duitse snelwegen

AMSTERDAM (ANP) - Fastned gaat zijn eerste snellaadstations bouwen langs de Duitse snelwegen. Het oplaadbedrijf heeft daarvoor een aanbesteding gewonnen in Duitsland. Fastned is al actief in Duitsland en krijgt nu de mogelijkheid om snellaadstations te bouwen op 34 plekken langs snelwegen in het land.

De nieuwe locaties van Fastned bevinden zich voornamelijk in Noord-Duitsland, zodat het bedrijf zijn netwerk daar verder kan uitbouwen. De eerste snellaadstations langs de snelwegen worden volgens het bedrijf naar verwachting in 2025 gebouwd.

"We kunnen onze klanten nu voor het eerst de Fastned-service direct op de Duitse snelweg aanbieden. Dit is een enorme winst, zowel voor ons als voor de uitbreiding van de snellaadinfrastructuur in Duitsland", zei Linda Boll, manager van Fastned Duitsland.

Meer uit Financieel

Bloomberg: Shell nadert verkoop pompstations Zuid-Afrika

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Shell is dicht bij een verkoop van zijn pompstations in Zuid-Afrika in een deal van ongeveer 1 miljard dollar aan een onderdeel van staatsolieconcern Adnoc uit de Verenigde Arabische Emiraten. Dat melden ingewijden aan persbureau Bloomberg. Mogelijk wordt al binnen enkele dagen een deal bekendgemaakt.

57 minuten geleden
Streamingdiensten boeken voor het eerst meer omzet dan tv

ZEIST (ANP) - Streamingdiensten met abonnementen hebben in Nederland voor het eerst meer geld opgebracht dan tv-abonnementen. Volgens marktonderzoeker Telecompaper hebben streamingdiensten in het eerste kwartaal van 2026 vooral door een prijsverhoging van Netflix meer omzet geboekt. Ook blijft tv kampen met een dalend aantal abonnees.

1 uur geleden
FNV noemt halvering grondafhandelbedrijven op Schiphol historisch

SCHIPHOL (ANP) - FNV noemt de halvering van het aantal grondafhandelbedrijven op Schiphol een "historische stap". Volgens de vakbond kiest de luchthaven daarmee voor minder concurrentie tussen bagage- en passagiersafhandelaars, wat leidt tot minder werkdruk en meer rust op de werkvloer.

1 uur geleden
Verzekeraar ASR biedt excuses aan voor slavernijverleden

UTRECHT (ANP) - Verzekeraar ASR heeft excuses aangeboden voor het slavernijverleden van rechtsvoorgangers van het bedrijf. Die voorlopers waren betrokken bij het slavernijsysteem en kolonialisme, onder andere door slavenschepen te verzekeren. Dat meldt ASR na de publicatie van een onderzoek naar het slavernijverleden van het bedrijf.

1 uur geleden
Indonesische zakenman schuldig bevonden in corruptiezaak

JAKARTA (ANP/BLOOMBERG/RTR) - Een voormalige Indonesische minister en medeoprichter van taxidienst Gojek is in Indonesiƫ schuldig bevonden aan corruptie. Nadiem Makarim kreeg tien jaar cel opgelegd vanwege de aankoop van Google-laptops voor scholen tijdens de coronapandemie. De zaak wordt gezien als test voor de rechtszekerheid in Indonesiƫ.

2 uur geleden
Schiphol kiest KLM, dnata en Viggo voor grondafhandeling

SCHIPHOL (ANP) - Schiphol heeft drie grondafhandelaren gekozen voor de komende zeven jaar. De luchthaven gaat daarmee van zes naar drie bedrijven die onder meer verantwoordelijk zijn voor het laden en lossen van bagage. De drie overgebleven bedrijven zijn KLM, dnata en Viggo.

2 uur geleden
Scandinavische maatschappij SAS plaatst grote order bij Airbus

KOPENHAGEN (ANP/BLOOMBERG) - SAS, de grootste luchtvaartmaatschappij van Scandinaviƫ, heeft een bestelling geplaatst bij de Europese vliegtuigbouwer Airbus voor maximaal veertig nieuwe toestellen. Daarmee wil SAS zijn vloot voor langeafstandsvluchten uitbreiden. Volgens de maatschappij is het haar grootste investering ooit.

2 uur geleden