Fastned wint aanbesteding voor laadstations Duitse snelwegen
AMSTERDAM (ANP) - Fastned gaat zijn eerste snellaadstations bouwen langs de Duitse snelwegen. Het oplaadbedrijf heeft daarvoor een aanbesteding gewonnen in Duitsland. Fastned is al actief in Duitsland en krijgt nu de mogelijkheid om snellaadstations te bouwen op 34 plekken langs snelwegen in het land.
De nieuwe locaties van Fastned bevinden zich voornamelijk in Noord-Duitsland, zodat het bedrijf zijn netwerk daar verder kan uitbouwen. De eerste snellaadstations langs de snelwegen worden volgens het bedrijf naar verwachting in 2025 gebouwd.
"We kunnen onze klanten nu voor het eerst de Fastned-service direct op de Duitse snelweg aanbieden. Dit is een enorme winst, zowel voor ons als voor de uitbreiding van de snellaadinfrastructuur in Duitsland", zei Linda Boll, manager van Fastned Duitsland.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is woensdag met verlies begonnen. Beleggers bleven voorzichtig door het aanhoudende geweld in het Midden-Oosten. Ook wordt uitgekeken naar de resultaten van de Amerikaanse techbedrijven Alphabet, de eigenaar van Google, IBM, Tesla en Texas Instruments, die na de slotbel op Wall Street naar buiten komen. Sterke resultaten van deze techbedrijven zouden de zorgen over de hoge investeringen in AI en de hoge koerswaarderingen in de sector kunnen wegnemen.
30 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - KPN heeft in het afgelopen kwartaal meer nieuwe mobiele klanten aan zich gebonden. De telecomprovider kreeg er zowel op de consumentenmarkt als de zakelijke markt meer klanten bij. Ook steeg het aantal consumenten met een breedbandaansluiting.
46 minuten geledenDIEMEN (ANP) - Uitzendconcern Randstad groeit weer na een periode van omzetdaling. In Noord-Amerika ging de omzet afgelopen maanden duidelijk omhoog en ook in diverse Europese markten was sprake van groei. Dat geeft topman Sander van 't Noordende vertrouwen voor de rest van het jaar.
1 uur geledenAMERSFOORT (ANP) - De resultaten van FrieslandCampina stonden het afgelopen halfjaar sterk onder druk door een snel gestegen melkaanbod en de daarmee samenhangende daling van de zuivelprijzen. Volgens Jan Derck van Karnebeek, topman van het Nederlandse zuivelconcern, bleef de vraag naar producten als boter, kaas, melkpoeder en houdbare melk achter bij de hoge melkaanvoer.
1 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - ‌Canada heeft een gezamenlijke opening met de VS van een internationale brug afgezegd wegens de dreigementen van de Amerikaanse president Donald Trump om de importtarieven voor verschillende producten met 50 procent te verhogen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Verfconcern AkzoNobel heeft in het tweede kwartaal van 2026 de winstgevendheid opnieuw zien aantrekken. Het bedrijf achter verfmerken als Flexa, Dulux en Sikkens profiteerde daarbij naar eigen zeggen van prijsaanpassingen en kostenverlagingen, waardoor de winstmarge voor het vijfde kwartaal op rij verbeterde.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Om de bouwambities voor huurwoningen waar te maken, is verbetering van het investeringsklimaat in Nederland nodig. Dat stelt De Nederlandsche Bank (DNB) na onderzoek naar de financiering van private huurwoningen.
1 uur geleden