Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fashionweek begint in Wassenaar

Fashionweek begint in Wassenaar

WASSENAAR (ANP) - Voor het eerst in de geschiedenis begint de Amsterdam FashionWeek donderdagochtend buiten Amsterdam. Het modefestival opent om 19.00 uur in Museum Voorlinden Wassenaar, maar vindt de rest van de dagen plaats op diverse locaties in Amsterdam. Het festival is coronaproof, waarbij alle shows volgens de organisatie voldoen aan de richtlijnen van het RIVM.

"De aankomende editie van Amsterdam FashionWeek voelt als extra bijzonder", zei organisator Danie Bles eerder. "Juist in deze tijd is het belangrijk een platform te bieden aan nieuw en gevestigd talent, om creativiteit te kunnen 'vieren'."

Thema's als verbinden, verandering, diversiteit en duurzaamheid zijn een belangrijk onderdeel van het evenement, dat ook deels online te volgen is. Dit jaar komt de FashionWeek ook met een podcastserie over mode. De podcast biedt achtergrondinformatie bij het event, waardoor modefanaten ook thuis kunnen meegenieten. Het festival duurt van donderdag 17 tot en met zaterdag 19 september.

Meer uit Binnenland

KNMI geeft opnieuw code oranje af voor Limburg

DE BILT (ANP) - Het KNMI heeft opnieuw code oranje afgegeven voor de provincie Limburg. Eerder op de dag waarschuwde het meteorologisch instituut al voor onder meer onweersbuien in het zuiden en zuidoosten van het land. In de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Gelderland geldt code geel wegens de kans op onweer.

2 uur geleden
Noodverordening in Zandvoort om verwachte drukte

ZANDVOORT (ANP) - De gemeente Zandvoort heeft een noodverordening uitgevaardigd voor de komende dagen. Reden is de verwachting dat veel mensen de komende dagen de badplaats bezoeken vanwege het zomerweer en door een aantal evenementen.

8 uur geleden
Ruim 15.000 Oranjefans in optocht naar stadion in Houston

HOUSTON (ANP) - Ruim 15.000 mensen hebben zaterdag in Houston meegelopen in een optocht van supporters achter de Oranjebus aan naar het Houston Stadium, waar het Nederlands elftal op het WK om 19.00 uur tegen Zweden begint. Dat meldt een woordvoerder van de KNVB, op basis van cijfers van de lokale autoriteiten.

9 uur geleden
MiGreat: zes mensen in Ter Apel buiten tijdens noodweer

TER APEL (ANP) - Zes mensen die vrijdagavond aankwamen in Ter Apel, onder wie twee kinderen, zijn volgens MiGreat door officiƫle instanties "aan hun lot overgelaten" tijdens het noodweer. "Gisteravond, tijdens onweersbuien die zo hevig waren dat ze de vaste overkappingen bijna wegbliezen, mensen buiten laten staan is onvoorstelbaar wreed. En gevaarlijk", aldus de hulporganisatie in een bericht op Instagram.

11 uur geleden
Minder water uit kraan bij Hoogeveen door stormschade

HOOGEVEEN (ANP) - Inwoners van Hoogeveen en omstreken krijgen zaterdag minder water uit de kraan. Door de storm die in de nacht van vrijdag op zaterdag over Nederland trok, is een transportleiding beschadigd geraakt. Drinkwaterbedrijf WMD zegt dat het daardoor de helft van de gebruikelijke hoeveelheid grondwater krijgt.

14 uur geleden
Vrouw omgekomen in Drenthe door boom op auto tijdens storm

COEVORDEN (ANP) - In Drenthe is een vrouw om het leven gekomen tijdens de storm die in de nacht van vrijdag op zaterdag over Nederland trok. Een boom viel bovenop de auto waar ze in zat. Ze stierf ter plekke.

17 uur geleden
Veiligheidsregio's druk met stormschade, situatie beheersbaar

DEN HAAG (ANP) - Verschillende veiligheidsregio's zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag druk geweest met stormschade. "Op de meldkamer was het druk, maar de situatie bleef beheersbaar", aldus de veiligheidsregio Utrecht in een nachtelijke update. Het ging onder andere om omgevallen bomen, losgeraakte dakdelen en afgewaaide takken.

20 uur geleden