Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Farioli ziet in eerste helft te veel misgaan bij winnend Ajax

Farioli ziet in eerste helft te veel misgaan bij winnend Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli toonde zich na afloop van de met 5-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard kritisch over het eerste deel van het duel. "Het was verre van perfect. We verloren in de beginfase zeven of acht ballen en dat leverde meerdere counters van Fortuna op. We maakten te veel fouten", zei de Italiaan tegen ESPN.

Ajax ging dankzij doelpunten van Kenneth Taylor en Bertrand Traoré rusten met een voorsprong van 2-0 en Fortuna-speler Rodrigo Guth kreeg in de blessuretijd van de eerste helft rood. "Die kaart was bepalend", aldus Farioli, die zijn elftal na rust eenvoudig verder weg zag lopen. "Ik ben blij met het resultaat en het feit dat we de nul hebben gehouden. Davy Klaassen en Wout Weghorst konden voor het eerst meedoen en de sfeer in het stadion was weer geweldig. We hebben dus genoeg goede dingen gezien, maar we moeten kritisch blijven in onze analyses. We zullen onszelf moeten verbeteren."

Meer uit Voetbal

Succescoach Slegers verlengt contract bij voetbalsters Arsenal

LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.

55 minuten geleden
Martinelli biedt excuses aan na duwen geblesseerde Bradley

LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.

2 uur geleden
Ajax zoekt middenvelder, linksback en aanvaller

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.

2 uur geleden
Ajax hervat seizoen zonder geblesseerden Weghorst en Berghuis

AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.

2 uur geleden
Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

15 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

15 uur geleden
Brazilië en Frankrijk kiezen met oog op WK voor oefenduels in VS

NEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.

17 uur geleden