Farioli ziet in eerste helft te veel misgaan bij winnend Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli toonde zich na afloop van de met 5-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard kritisch over het eerste deel van het duel. "Het was verre van perfect. We verloren in de beginfase zeven of acht ballen en dat leverde meerdere counters van Fortuna op. We maakten te veel fouten", zei de Italiaan tegen ESPN.
Ajax ging dankzij doelpunten van Kenneth Taylor en Bertrand Traoré rusten met een voorsprong van 2-0 en Fortuna-speler Rodrigo Guth kreeg in de blessuretijd van de eerste helft rood. "Die kaart was bepalend", aldus Farioli, die zijn elftal na rust eenvoudig verder weg zag lopen. "Ik ben blij met het resultaat en het feit dat we de nul hebben gehouden. Davy Klaassen en Wout Weghorst konden voor het eerst meedoen en de sfeer in het stadion was weer geweldig. We hebben dus genoeg goede dingen gezien, maar we moeten kritisch blijven in onze analyses. We zullen onszelf moeten verbeteren."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
16 uur geleden