Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Farioli ziet in eerste helft te veel misgaan bij winnend Ajax

Farioli ziet in eerste helft te veel misgaan bij winnend Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli toonde zich na afloop van de met 5-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard kritisch over het eerste deel van het duel. "Het was verre van perfect. We verloren in de beginfase zeven of acht ballen en dat leverde meerdere counters van Fortuna op. We maakten te veel fouten", zei de Italiaan tegen ESPN.

Ajax ging dankzij doelpunten van Kenneth Taylor en Bertrand Traoré rusten met een voorsprong van 2-0 en Fortuna-speler Rodrigo Guth kreeg in de blessuretijd van de eerste helft rood. "Die kaart was bepalend", aldus Farioli, die zijn elftal na rust eenvoudig verder weg zag lopen. "Ik ben blij met het resultaat en het feit dat we de nul hebben gehouden. Davy Klaassen en Wout Weghorst konden voor het eerst meedoen en de sfeer in het stadion was weer geweldig. We hebben dus genoeg goede dingen gezien, maar we moeten kritisch blijven in onze analyses. We zullen onszelf moeten verbeteren."

Meer uit Voetbal

Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

2 uur geleden
Rode kaart Van de Ven leidt nederlaag Tottenham in

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.

2 uur geleden
Afrika Cup voor voetbalsters vier maanden uitgesteld

GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.

6 uur geleden
Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

1 dag geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

1 dag geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

1 dag geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

1 dag geleden